tar-paz-bayilik-franchise-franchising-1

TARİŞ Üzüm Birliği Kuruluşu olan TAR-PAZ, yeniden yapılanma süreci sonucunda, ürün satış mağazaları için  bayilik/franchise vereceği girişimcilerini arıyor.

Ülkemizin en köklü tarımsal kooperatiflerinden biri olan Tariş Üzüm Birliği, günümüzde ürettiği ve ihraç ettiği kuru üzüm ile Türkiye’nin en büyük çekirdeksiz kuru üzüm alıcısı ve ihracatçısı konumundadır.

tar-paz-ürünlerDünya piyasalarında önemli bir yeri olan Ege’nin çekirdeksiz kuru üzümü vazgeçilmez bir ihraç ürünüdür. Uygun iklimi, verimli toprağı ve üreticinin alınteri ile üretilen bu çok özel gıda maddesi Manisa Alaşehir’de kurulan dev tesislerde işlenmektedir.

Son sistem teknolojik ekipmanlarının yanı sıra; ahşap meşe fıçılarda sirke üretiminin yapıldığı, sirke pekmez işletmesinde sirke, pekmez, limon sosu, şalgam suyu, nar ekşisi sosu, balsamik sirke, fıçı sirke ve dökme alkol sirkesi üretimi yapılmaktadır.

Tariş Üzüm Birliği, üretiminde kaliteyi ve teknolojiyi birleştirerek, markalaşma sürecini tamamlamış ve üretmiş olduğu ürünlerin satış ve pazarlamasını gerçekleştirmek üzere Tariş Üzüm Pazarlama ve Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’i kısa adıyla TAR-PAZ‘ı kurmuştur.

TAR-PAZ Ananonim Şirketi; Türkiye genelindeki pazarlarda, tüm satış kanallarında ve noktalarda ürünlerin bulundurulması ve tanıtılmasının yanı sıra merkezi ve bölgesel satış ekipleri ve muhtelif bölgelerde faaliyet gösteren 30’u aşkın bayisi ile toptan ve yarı toptan kanalları kullanarak dağıtım yapısını her geçen gün güçlendirmekte ve geliştirmektedir.

Tariş Üzüm Birliği; 36.000 metrekare kapalı alan olmak üzere, 56.000 metrekare alanda hizmet vermektedir ve dağıtım için kendine ait özel araç filosu bulunmaktadır.

tar-paz-bayilik-franchise-franchising-mağaza-dekorasyonu

TAR-PAZ Bayilik/Franchise Detayları

Mağaza Kurulum Bedeli: 50.000 TL. (İç Raflar, Barkodlu Kasa, Aydınlatma Dahil İç Mekan Tasarımı, Dış Cephe Kaplama ve Tüm Tabelalar, Totem Dahil)

Teminat: 20.000 TL.

* Minimum 18.000-20.000 TL.lik mal alımı söz konusu, yani bayilik/franchise için toplam 68.000-70.000 TL. gerekiyor.

Mağaza Özellikleri: 40-120 metrekare arası. Lokasyon olarak merkezde ya da merkezi yerlere yakın olması avantaj.

Kar Oranı : %30-35 arası. Tüm mağazalarda Türkiye’de tek fiyat uygulaması geçerlidir. Fiyatlar ise; zincir mağazalardan %10-25 arası daha düşük tutulacaktır, fiyat listeleri her ay mağazalara gönderilecek, ayrıca insort, TV, gazete gibi yayın organlarından duyuruları yapılacaktır.

Bayilik/Franchise Destekleri: Tanıtım ve Reklam Desteği sağlanacaktır. Ayrıca anketör, tadım standları, reklam alanları, çevre noktalara satış standı temini mevcuttur.

TARİŞ TAR-PAZ ürün satış mağazalarının yatırımcıları arasına  katılmak isteyen girişimcileri görüşmeye bekliyoruz.

TAR-PAZ Franchise Yetkilisi: İSMAİL ADALI

Telefon: (533) 399 45 90

TAR-PAZ Web: tarpaz.com.tr