cup-to-go-spagetti-ice-cream-dondurma-franchise-franchising-bayilik15 Mayıs 2011 yılında kurulmuş olan Spagetti Ice Cream ,Türkiye’de dondurma sektörünün sunumda en farklı ve en karlı markasıdır.

İtalyan Manheimm tarafından bulunmuş Spagetti Ice Cream, başta Almanya olmak üzere yaygınlaşmaya başlamış, dondurmanın farklı sunumu sayesinde festivallerin en gözde standları olmuştur.

Vanilyalı dondurmanın spagetti çubukları gibi preslenmesi, domates sosu görüntüsü için çilek yada frambuaz sosu, parmesan rendesi için beyaz çikolata veya hindistan cevizi ile yapılan sunumda estetik, eğlenceli bir üründür.

Spagetti Ice Cream, 2011 yılından bu yana Fethiye, Marmaris gibi tatil yörelerinin yanısıra İstanbul’da muhtelif nezih semtlerde kurduğu standları ile yaygınlaşmış ve gerek ulusal gerekse uluslararası pazarda yerini almıştır.

spagetti-ice-cream-stand-bayilik-franchise-franchising

Siz de Spagetti Ice Cream (Spagetti Dondurma) Stand Franchise veya bayilik almak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden bağlantıya geçebilirsiniz. Ayrıca Cup to Go Standımızla birlikte 12-15 Eylül 2013 tarihleri arasında, Bayim Olur Musun 2013 Franchising ve Markalı Bayilik Fuarında bizi ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Spagetti Ice Cream Bayilik Franchise İletişim

Adres: Göktürk Merkez Mahallesi. Mimoza Sokak. Mimoza Apt. Kat:1. Daire:8. Eyüp-İSTANBUL

Telefon: (212) 322 61 66 – (532) 267 87 92

Web: www.spagettiicecream.com