Kono Pizza Türkiye, İtalyan “külahta pizza” ürünleri için Türkiye genelinde franchise bayilikler ve distribütörlükler verecektir.

KONO PİZZA FİRMA BİLGİLERİ

Kono Pizza‘nın hikayesi 2004 yılında pizzayı en rahat şekilde yiyebilmek ve yepyeni enfes bir lezzet yakalama hayalleri peşinde koşan, ünlü İtalyan şef aşçı Boscolo tarafından Milano’da öğrencileriyle beraber geliştirilen yepyeni bir konsepttir. Pizza hamurumuz İtalyan ustaların elinden katkısız,düşük kalorili olarak hazırlandıktan sonra beğeni toplayan koni şeklini alır.

Dünyanın ilk “külahta pizza” konseptini geliştiren Kono Pizza, İtalya’dan Avrupa’daki diğer şehirlerde, Amerika, Asya’da ve uzakdoğuda 22 ülkede 130 farklı lokasyonda hizmet vermekte ve hızla büyümektedir.

kono-pizza-franchise-almak-bayilik-şartları-ücreti

KONO PİZZA FRANCHISING

Kono Pizza markasının Türkiye’deki tüm lisans hakları Zan Gıda Dış.Tic. A.Ş.’ye aittir ve Kono Pizza adayların isteklerine göre değişebilen çeşitli franchise modelleri sunabilmektedir.

Şahıs veya firmalar, sahip olduğu restoranda ve Kono Pizza markası çatısı altında franchise anlaşması şartları uyarınca ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

Franchise verilecek restoranların; tüm inşaat , dekorasyon ve ekipman ihtiyacı Kono Pizza İtalya tarafından belirlenmiş özelliklere bağlı kalınarak Zan Gıda Dış Tic. A.Ş. tarafından karşılanacaktır.Markanın ihtiyaçlarının tam olarak anlaşılması amacıyla, verilecek eğitimler; hem franchise haklarını alacak adaya hem de franchise adayının çalışanlarına Zan Gıda Dış Tic. A.Ş. tarafından sağlanacaktır.

Kiosk, satış şubeleri , Konomania kafe, metro ve havaalanı şube modellerimiz gibi farklı konumlara ve girişimcinin isteğine özel çalışmalarımızdan size en uygun olanı belirleyip mali gücünüze göre sonuca ulaşılır.

KONO PİZZA FRANCHİSE DESTEKLERİ

Eğitim: Kono Pizza müşteri memnuniyetini sağlamak, lezzetini güncel tutmak ,çalışma standartlarını hep daha ileriye taşımak için girişimcilere ve çalışma arkadaşlarına sürekli eğitimler verecektir. Şube açmadan önce ve şube açıldıktan hemen sonra ayrıca periyodik olarak dönemsel eğitimler verilecektir.

Lokasyon: Başarının temel taşlarından biri işletmenin doğru lokasyonda olmasıdır.Lokasyon seçimi konusunda adayın bulduğu lokasyonlardan en doğrusunu seçmek için operasyon ekibimiz yanınızda olacaktır.

Reklam ve Tanıtım: Kono Pizzanın ulusal reklam için ayırdığı bütçe ile işletmelerden alınacak düzenli reklam katkı payı; ulusal tanıtımlar yanısıra şube nezdinde broşür,ilan,bilboard çalışmaları,internet ve gazete kampanyaları ile illere özgü etkinlikler olarak değerlendirilecektir.

Denetim ve işbirliği: Franchise yatırımını korumak,müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak ,ürün kalitesini korumak ve standardize edebilmek için uzman ekibiyle denetimler yapar,eksikleri giderir ve satışları sürekli arttırmak için işletmecileriyle işbirliği yapar.

Ürün çeşitliliği: Müşterilerin arayabileceği herşeyi bulmaları için Kono Pizza geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

KİMLER KONO PİZZA FRANCHİSE ALABİLİR?

İşletmeci olarak ideal adayımız; girişimci, yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen, yatırımcı ve işletmeci olabilmek için gerekli mali kaynaklara sahip kişilerdir.

-Zamanının büyük bölümünü işine ayırabilecek ve işinin başında işine hakim bulunabilecek

-Başarıyı hedefleyen, yeniliklere sıcak bakan, azimli, aktif ve enerjik

-Franchising yatırım gücüne sahip

-Yönetici niteliklere sahip adaylar tercih edilmektedir.

KONO PİZZA FRANCHISING ŞARTLARI ve ÜCRETLERİ

Kurulum maliyetleri mağazanın fiziki durumu,şekli ve metrekaresine göre değişmektedir.Mağazanızı belirledikten sonra mimari ekibimiz tarafından incelenmekte ve yaklaşık kurulum bedelleri verilmektedir.

Kono pizza aşağıdaki bilgilerde istediği an değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kiosk Yatırım Maliyeti: 30.000 Euro başlangıç maliyeti
Dükkan-Kafe Yatırım Maliyeti: 50.000-100.000 Euro başlangıç maliyeti
Royalty Fee:  %5 Ciro üzerinden
Reklam Katkı Payı: %3 Ciro üzerinden
Franchising Giriş Bedeli: 10.000 Euro

Kono Pizza’dan franchise almak isteyenler; (0546) 420 51 91 numaralı telefondan iletişime geçebilirler.

Web: www.konopizzaturkiye.com