coffeemania-bayilik-franchise-franchising-şartlarıCoffemania Hakkında

Bir grup “kahve sevdalısı” girişimci olarak Avrupa’da ve ülkemizde geçen profesyonel hayatımızın ardından Coffeemania markasını hayata geçirdik. Yavaş yavaş gelişimini seyrediyor ve ona gözümüz gibi bakıyoruz. Amacımız öncelikli olarak kaliteli kahve kültürünü tüm yurdumuza ve sonrasında dünyanın ulaşabileceğimiz her noktasına yaymak.

Ancak attığımız her adımdan emin olarak yol alıyoruz. Çünkü öncelikli hedefimiz çok para kazanmaktansa, “iyi kahve, iyi lezzet, iyi hizmet ve iyi mekan tutkunu konuklar kazanmak”. Bu nedenle ulusal ve uluslararası deneyime sahip danışmanların rehberliğinde hızla büyüyen zincirimizin halkasını oluşturacak yol arkadaşlarımızdan da bizlerle aynı heyecanı yaşamalarını bekliyoruz.

Coffemania Bayilik / Franchising

“Güzel nokta-doğru yatırımcı-uygun sermaye” ölçütlerine uygun başvurular söz konusu olduğunda işlemi hızla değerlendiriyor ve adaylarla ön görüşmeyi gerçekleştiriyoruz. Şirketimiz, hızlı ve etkin bir eğitim süreci ile işe ve işletmeye yönelik tüm bilgileri paylaştığından ve düzenli eğitimlerle yatırımcıyı desteklediğinden dolayı başvuranlarda deneyim şartı aramamaktadır. Ön görüşmede olumlu bir sonuca ulaşılırsa, karşılıklı olarak hak ve görevlerimizi detaylı şekilde açıklayan “sözleşme” imzalıyoruz. On yıl geçerli olacak ve on yılda bir yenilenecek olan bu sözleşmeyle de “uzun sürmesi hedeflenen” işbirliğimiz başlıyor.

Coffemania Bayilik / Franchise Şartları ve Süreçler

İş etiğine uygun, üretmeyi, öğrenmeyi, insanları ve çalışmayı seven herkesin kolaylıkla başarabileceği bu iş kolunda, bilgi ve iş modeli yapılandırma deneyimleri ile hep ileriye giden bir ailenin üyesi olmak ister misiniz? O halde aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli!

Coffemania Bayilik / Franchise Başvurusu

İnternet sitemizde bulunan bu formu yatırımcı doldurur. Aklına takılan bir soru olursa SSS bölümümüze göz atar.

Çağrı

Danışmanlarımızın yapacağı değerlendirme sonucunda tüm koşullar uygunsa yatırımcıya bir ön görüşme randevusu verilir.

Ön Görüşme

Ön görüşme için belirlenen günde danışmanlarımızla yatırımcı bir araya gelir.

Bayilik / Franchise Sözleşmesi

Mutabakat sonucu uzun sürecek iş birliği için on yıl geçerli olacak ve on yılda bir yenilenecek sözleşme imzalanır.

Alan Değerlendirmesi ve Mimari Çalışma

Ekibimiz mağaza açmaya uygun ölçütteki seçenekleri yatırımcıyla birlikte değerlendirir. Doğru nokta belirlendiğinde Mimarlık Bölümümüz röleve alıp, proje çizimlerini gerçekleştirir. Daha inşaat başlamadan bitmiş halinin sunumunu yapar. Uygulamacı ekiple proje üzerinde çalışan mimarlarımız yatırım bütçesini çıkarır.

Tadilat ve Teslimat

Mimar ve uygulamacı ekip öngörülen tarihte işletmeyi “anahtar teslim” olarak yatırımcıya teslim eder.

Coffemania Bayilik / Franchise İletişim Bilgileri

Adres: 1501.Sokak. Umurbey Mahallesi. No:2/A. Alsancak / Konak-İZMİR

Telefon: (232) 422 19 31 – 422 19 32

Web: www.coffeemania.com.tr