APERATİFCİ EMPANADA

Türkiye’ye Empanada ve diğer aperatif ürünlerle giriyoruz..

Hedeflerimiz arasında, İstanbul’un tüm semtleri, akabinde tüm Türkiye’de yer almak var…

50 ile 90 metrekare dükkanlarımızla, Türk damak tadına uygun mönülerimizle 6 ila 10.-tl arası fiyat politikamızla hizmet sektörüne bizde varız ve MERHABA diyoruz.

Bizlerden franchising talep edip, dükkanlarının konumu ve kendileri uygun görülen kişi ve kuruluşların talepleri anahtar teslimi olarak 15 gün içerisinde hazırlanacaktır.

Sanayii mutfagındaki fritözlerinizden davlumbazına, kuzinesine ve dolaplarına , seramiğinden fayansına , dekorundan klimasına , bilgisayarından programına kıyafetlerine kadar gerekli tüm ayrıntıları düşünerek sizlere servis vermeyi taahüt ediyoruz.

Hizmetler Mönülerimizdeki tüm ürünler , Türkiye’mizin önde gelen kuruluşları olan kalitesi ispatlanmış sektörlerinde lider kuruluşlardan tedarik edilecektir. Cheesecake’den tüm salata malzemelerine kadar hepsi hazır ve paketli olarak gelecektir.

SİZLERE EN BÜYÜK VAADİMİZ DE; TEMİZLİK VE SAĞLIK KOŞULLARININ FİRMAMINIZN EN TEMEL PRENSİPLERİNDEN OLDUĞUDUR. DOĞA VE SAĞLIK KOŞULLARINA UYGUN HAZIRLANIŞ VE UYGUN SUNUM VE HİZMETTE KARŞILACAK RİSK YÖNETİMİ VE BİLGİLENDİRME TARAFIMIZDAN KONUSUNDA UZMAN KİŞİLERCE YAPILACAKTIR..!! BİZ BAYİLERİMİZİ KENDİMİZDEN FARKLI BİRER İŞYERİ GİBİ DÜŞÜNMEK YERİNE BİZİM YERİMİZ ORTAK GELECEĞİMİZ ANLAYIŞINI GETİRMEK İSTİYORUZ.. VE DİYORUZ Kİ SİZE, RİSKLERİ VE HAZIRLIKLARI BİZE BIRAKIN BİRLİKTE BÜYÜYELİM.. VE UNUTMAYALIM Kİ GÜVEN EN TEMEL OLGUDUR. ÖNCE BUNU İNŞAA EDELİM.

Bayilik/Franchise Bilgileri

Bayilik Paket İçeriği : . Kapı önündekı standlar BEDAVA verılecektır…

Bayilik Verilecek Yerler : TÜRKİYE GENELİ

Yatırım Maliyeti : düşük maliyetlerle kurulum.Kafe veya restoran seçimine ve mt2’ye göre değişir.

Bayilik İletişim:

Aperatifci Empanada

Yetkili : ÖMER ŞAHİN (genel müdür)

Adres: Günaydın Sokak. Akın 54 Apartmanı. No:36. Göztepe-Kadıköy – İSTANBUL

TEL: (216) 411 91 97

GSM: 0 542 693 10 50

E-Posta: info@aperatifciempanada.com

Web : www.aperatifciempanada@com