Agromach şirketi; yeni fabrikasında Limb Pehlivan ve Limb Boxsor markası adı altında Perkens Motor, Carraro Şanzıman, Euro3 standartlarında çevreci ve yakıt tasarruflu traktör üretimine başlayacak olup, 60 HP / 80 HP / 85 HP / 90 HP PWS tarım traktörlerinin yıllık 20.000 adet olarak hedeflenen üretimine hazırlanmaktadır.

Agromach, ürünlerinin satışına verdiği önemi satış sonrası takipte de göstermektedir. Kurduğu satış sonrası servis ağı ile traktörlerin satışı ile başlayan takip ürünler kullanıldığı sürece devam etmektedir.

Agromach, artan üretim ve satış hacmi ile bayilik ve satış sonrası servis ağını genişletme kararı almıştır. Bu nedenle yeni bayilerini ve servislerini aramaktadır. Şirketimizle işbirliği yapmak isteyen ve bayili/servis talebinde bulunanlar arasında firmamıza uygun, işine ve AR-GE’ye önem veren, çevresi geniş ve satış yapabilecek, yeterliliği uygun görülen firmalar şirketimize görüşmeye davet edileceklerdir.

Agromach ayrıca otomotiv sektöründe, tanınmış dev bir markanın otomobil, minibüs, midibüs ve ticari araçlarını bu yıl içerisinde Türkiye bölgelerine ve illerine sunma çalışmalarını yürütmekte olup yine Türkiye genelinde bayiler aramaktadır.

Eğer siz de Agromach bayisi olmak ve ya servis ağına katılmak, bayilik şartlarımızı öğrenmek istiyorsanız, lütfen ilgilendiğiniz konuyu rumuz olarak belirterek(Rumuz:Traktör Bayiliği ya da Rumuz: Otomotiv Bayiliği gibi)  agromach1@gmail.com e-posta adresinden ya da aşağıdaki telefonlardan bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Agromach Bayilik Yetkilisi:

Hayrettin Çakır (CEO): (555) 297 81 18

www.agromach.com.tr