concox-gs-503-yaşlılar-için-yapılmış-özel-telefon-bayilikleri-veriyorUzertaş Yatırım A.Ş. Türkiye distribütörü Anadolu Girişimcilik, yatırımcı adaylarına kazançlı bir ‘’teknoloji yatırımı’’ fırsatı sunuyor. 60 yaş ve üzeri insanların ihtiyaçlarına özel tasarlanan Concox GS503 cep telefonu için Türkiye çapında bayiler aranıyor.

“Büyüklerimiz İçin” sloganıyla piyasaya sunulan Concox GS503, SOS Acil Durum Uyarı Butonu, SMS gönderimi yapabildiği gibi, içerisinde bulunan GPS çipi sayesinde kişinin bulunduğu konumun takip edilebilmesine imkan veriyor. Ürünü alanlara 1 yıllık Medline Üyeliği  hediye edilirken, cihazın arkasında konumlanan SOS Acil Durum butonuna basıldığında adres bilgisinin, medikal merkeze ulaşması ile olası bir acil durumda 7/24 ambulans gönderimi sağlanıyor.

Concox GS503 cep telefonunun satışında; elektronik marketler, eczaneler, teknoloji mağazaları gibi satış kanalları değerlendirilebilir. Ayrıca, özel projeler kapsamında da Türkiye’deki franchise seçenekleri dikkate alınacaktır.

Concox GS 503 Telefon için bayilik, franchise ve iş ortaklığı ile ilgili başvurular; firmanın kendi web sayfası olan www.concox.com.tr adresi üzerinden yapılacaktır.