21. yüzyılın markalı perakendeciliğe yeni ufuklar kazandıran çağdaş işletme şekli ve Franchising sisteminin Türkiye’deki tek temsilcisi olan UFRAD Franchising Derneği, 1991 yılından beri; başarısını ispatlamış markaların dinamiğini girişimci ruha aktarmasını desteklemektedir. Derneğimiz ülke ekonomisi başta olmak üzere, sektörel gelişimin sağlıklı büyümesine, ülkemiz yatırımcılarının markalaşmaya yönlendirilmesine, yerli markaların teşvik edilerek uluslararası pazarlarda yer edinmesine hissedilir katkılar sağlamaktadır. Dünyanın en köklü franchising derneklerinden biri olan UFRAD, bugün sayıları 130’u aşan güçlü firmayı çatısı altında toplamış bulunmaktadır.

Bildiğiniz üzere UFRAD; profesyonel çözüm ortakları ile sektörün eğitim ihtiyacını karşılamak üzere Türkiye’deki ilk franchising eğitim akademisini kurmuştur. T.C. İstanbul Aydın Üniversitesi, Franchise&More Danışmanlık ve UFRAD işbirliği ile kurulan ‘UFRAD Franchise Akademisi’ uzman kadrosu, İstanbul Aydın Üniversitesi’nin seçkin akademik personeli ve sektör liderleri ile eğitimlerine devam etmektedir.

8 Aralık 2012 tarihinde, buraya tıklayarak detaylarını görebileceğiniz program ile başlayacak yeni dönem eğitimlerimize katılmak isteyen üyelerimiz 7 Aralık 2012 Cuma günü mesai saati bitimine kadar ekteki formu ve ödeme dekontunu iremarman@ufrad.org.tr adresine veya 0212 425 9722 nolu faks numarasına gönderebilirler.

Her türlü sorunuz için; 0212 599 1784 numaralı telefondan derneğimize ulaşabilirsiniz.

UFRAD Franchise Akademisi Eğitim Programı

* Franchise Hazırlığı ve Strateji: 8 Aralık 2012Cumartesi

* Franchise Sistemi Oluşturma: 9 Aralık 2012 Pazar

* Franchise Satmak: 15 Aralık 2012 Cumartesi

* Yayılma: 16 Aralık 2012 Pazar

* Franchise Anlaşması ve Finansman: 22 Aralık 2012 Cumartesi

* Master Franchise Alma ve Verme: 23 Aralık 2012 Pazar

Sevgi ve Saygılarımızla,

UFRAD

UFRAD Web: www.ufrad.org.tr