UFRAD Franchising Derneği‘nin, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Franchise Akademisi; İstanbul Aydın Üniversitesi ve Franchise & More ve işbirliğiyle, 5 Aralık 2015’te eğitimlerine başlıyor.

5 Aralık – 20 Aralık 2015 tarihleri arasında, toplam 6 tam gün olmak üzere, hafta sonları Cumartesi ve Pazar günlerinde gerçekleştirilecek olan eğitimlerde; katılımcıların franchise alanında donanımlı olmalarını sağlamak amacıyla, “Franchise Hazırlığı ve Stratejisi”, “Franchise Sistemi Oluşturma”, ” Franchise Satmak”, “Finansman” ve “Masterfranchise Alma ve Satma” ve diğer birçok alanda çeşitli eğitim programları düzenlecenek.

ufrad-franchising-derneği-franchise-akademisi-eğitimleri

Franchise Akademisi’ndeki eğitimler, kendi sekörlerindeki uzmanlar ve yöneticiler tarafından veriliyor.

Franchise Eğitim Programları, İstanbul Aydın Üniversitesi Beşiktaş Yerleşkesi’ nde düzenlecektir. Akademik eğitim sonrasında; Franchise Akademisi mezunlarına UFRAD Katılım Sertifikası verilecektir.

Eğitim Tarihi: 5-20 Aralık 2015, her Cumartesi – Pazar tam gün(58 saat)

Eğitim Yeri: İstanbul Aydın Üniversitesi, Beşiktaş Kampüsü (Barbaros Bulvarı-Beşiktaş-İSTANBUL)

UFRAD HAKKINDA

UFRAD Franchising Derneği, 1991 yılından beri; başarısını ispatlamış markaların dinamiğini girişimci ruha aktarmasını destekleyerek; ülke ekonomisi başta olmak üzere, sektörel gelişimin sağlıklı büyümesine, ülkemiz yatırımcılarının markalaşmaya yönlendirilmesine, yerli markaların teşvik edilerek uluslararası pazarlarda yer edinmesine ve rekabet şansı yakalamalarına hissedilir katkılar sağlamaktadır.

Dünyanın en köklü franchising derneklerinden biri olan UFRAD, bugün sayıları 130’u aşan uluslararası statüye sahip güçlü firmayı çatısı altında toplamış bulunmaktadır. Yıllık 35 milyar $’lık ticari işlem hacmine sahip Türkiye’deki Franchising Sisteminin tek temsilcisidir.

Kayıt ve detaylı bilgi için iletişim:

Ümran Okumuş

E-Posta: umranokumus@ufrad.org.tr

Telefon: 0212 599 1784

Web: www.ufrad.org