TUANA KOZMETİK ÜRÜNLERİ SAN.ve.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.

AMACIMIZ : Müşterilerimizin istekleri ve hayalleriyle biçimlendirilmiş ,yüksek standartlarda ürünler yaratmak ve müşterilerimize çarpıcı bir hizmet anlayışı sunmak.

KALİTEMİZ ve DEVAMLILIĞI : Kalite kontrol departmanımız,üretim ve olfaktif kontrol takımlarımızla birlikte çalışarak müşterilerimize gönderilen bütün parfümlerin bizden istedikleri standartlara uygunluğunu kontrol etmektedir. Müşterilerimizle aramızda var olan sıcak ve devamlı iletişimin sonucu olarak onlardan kazandığımız geri bildirimler sayesinde  oluşabilecek en ufak hatalardan başlayarak problemlerin önüne geçilmekte ve ürünlerimizin kalitesinin her zaman yüksek bir düzeyde kalmasını sağlamaktadır.

ÜRÜN GELİŞTİRME ve AR-GE : Yaratıcılık ve yeniliklere  açık olmak başarılı ve kaliteli parfümler üretmenin en temel yapı taşlarındandır. Ürün geliştirme departmanlarımız ve AR-GE uzmanlarımız hem TUANA KOZMETİK bünyesinde hem de müşterilerimizin talepleri doğrultusunda başlatılan projelerin en etkili ve verimli şekilde sonuçlandırılması için çalışmaktadırlar.

VİZYONUMUZ : Müşterilerimize değer vererek , geniş ürün yelpazesi ve yüksek kaliteli parfümleri çok iyi servis imkanları ile sunmak , yenilikçi ve değişik ürünler yaratarak konumumuzu uluslar arası piyasalardaki mevcut gelişimlerin önünde sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ : Yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarda üretebilmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktadır.

BAYİLİK ;

Firmamızın bayiliğini talep eden iş ortaklarımızdan istenen;

1- Firmamızın öncelikle işlek cadde veya AVM’lere bayilik vermektedir. İşlek olmayan veya potansiyeli düşük olan cadde ve AVM’lere NOBREN markası ile bayilik verilmemektedir. Diğer markamız (Smashing) ile bayilikler verilmektedir. 

2- Firmamız bayiliklerinde isim hakkı bedeli ve dekor ücreti talep etmemektedir.
3- Firmamız açılışta bayisine promosyon desteği ile tecrübeli satış elemanı 2 iş gün destek olarak göndermektedir.
4- Firmamızın tester’ları (35ml şişelerde olup), poşet, parfüm kutusu daima ücretsizdir.
5- Firmamızın dekoru; dış cephe kompozit giydirme, kabartma tabela, led tabela, gömme alçıpan raflar, elektirik tesisatı, sunum bankosu, bar tabureleri, reklam giydirmeleri, tester’lar için masa üstü tester’lık, laminat parke döşeme ve bütün A-Z’ye dekor firmamıza aittir. 

İletişim Bilgilerimiz ;

Adres :
Fabrikalar Cad. Meridyen Plaza. No:1  Kat: 5/539
MERTER – İST
Tel : 0212 481 80 44
Fax: 0212 481 80 46
E-Posta :info@nobrenparfum.comnobrenkozmetik@hotmail.comwww.nobrenparfum.com