Trio Mobil, Araç Takip Sistemleri konusunda faaliyet gösteren bir firmadır. Yazılım ve donanım olarak %100 yerli üretim bir üründür. Sektörde 10 yıllık tecrübesi olan, TRİO MOBİL markası olarak 2009 yılında faaliyet göstermeye başlayan ve kısa sürede sağlam referansları hizmet portföyüne katmış bir markadır. Otomotiv alanında uzman kadrosu, yazılım tarafında mühendis çalışanları ile iş hayatını sürdüren TRİO MOBİL birlikte uzun yıllar çalışacağı bayiler aramaktadır.

Araç takip sistemleri alanında yüksek kalite yazılım ve donanımı çözümlerini kullanıcıları ile buluşturan Trio Mobil Takip Sistemleri ile 7 gün 24 saat araçlarınızı en ince ayrıntısına kadar takip edebilirsiniz. Müşterilerimiz, sunduğumuz ayrıcalıklı çözümler ve çok kapsamlı özellikler sayesinde araçlarını ve filolarını kontrol altında tutarak iş akışları ve süreçlerinde verimliliklerini arttırmaktadırlar.

Trio Mobil, tamamı Türk mühendisliği ile geliştirilen ürünleri ile müşterilerinin karlılığını ve verimliliğini attıracak öncü ve yenilikçi mobil çözümler sunmayı hedeflemektedir. Örnek olarak; kullancıılara büyük kolaylık sağlayacak Hava ve Yol Durumu Bilgileri, Türkiye’de ilk defa Tro Mobil Araç Takip Sistemleri’nde yer almaktadır.

Trio Mobil, Araç Takip  alanındaki faaliyetlerinin yanı sıra uzaktan “Araç Diyagnostiği” alanında Türkiye’nin en önde gelen firmalarından birisi konumundadır.

Buraya tıklayarak Trio Mobil Araç Takip Sistemleri ile ilgili teknik detaylara ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de Trio Mobil Araç Takip Sistemleri Bayiliği ile ilgileniyorsanız, aşağıdaki iletişim bilgilerinden bağlantıya geçebilirsiniz.

Trio Mobil Araç Takip Sistemleri

Bayi Kanal ve Kurumsal Proje Yöneticisi: Hayrullah Henden

Adres: Kayışdağı Caddesi. Çandarlı Sokak. Ekşioğlu Plaza.Büro-8 Ataşehir-İSTANBUL

Telefon: (216) 577 32 60

Web: www.triomobil.com