temiz-ve-parlak-pencere-cam-konut-bina-temizliği-bayilik-franchise-franchisingTemiz ve Parlak son dört yıldır başarılı bir şekilde profesyonel temizlik hizmetlerini sürdürmektedir.  Kurumumuz tamamen sigorta kapsamında garanti altında bulunan ve Türkiye’nin birçok yerinde hizmetleri bulunan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Amacımız hizmet almak isteyen müşterilerimizin beklentilerini yerine getirirken onlara sıradışı bir kalite ile hizmet sunabilmektir. Amacımız sizin aklınızdan geçenleri gerçekleştirmektir. Dürüst ve kaliteli çalışma prensiplerine son derece bağlı  bir şekilde müşteri memnuniyeti için çalışmaya inanırız. Müşteri profilimiz hizmetlerimizden memnun kalıp memnuniyetlerini doslarına, komşularına, iş arkadaşlarına ve ortaklarına referans olarak bizi sunan kişilerden ve kurumlardan oluşmaktadır. Iş hacmimizin yüzde seksenüçü tekrar hizmet verdiğimiz ve referans müşterilerimizden oluşmaktadır.

Profesyonel temizlik kadromuz en iyi  sonuçları elde edebileceğimiz kalifiye elemanlandan oluşturulmuştur. Çalışanlarımız profesyonel cam temizleme  elemanı olmanın yanısıra insan ilişkilerinde başarılı, saygılı, güvenilir ve dakik olma özellikleriyle de ayrıcalıklıdır. Hizmetimizin teminatı olarak yaptığımız işlerin arkasında olmakla birlikte camlarınızın tam olarak istediğiniz şekilde temizlenmesi konusunda garanti vermekteyiz.

Şirketimiz hızlı ve dakik hizmetiyle ünlüdür. Çalışma randevular talep edilen gün ya da bir sonraki günde direk olarak programa alınmaktadır.

 Bölgenizde markamızın franchise yoluyla bayiliğini almak için lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden Merkez Ofisimizle irtibata geçebilir.

Temiz ve Parlak

Telefon: İngilizce: (009) 0531 817 31 09 / Türkçe:  (009) 0531 817 31 10

E-Posta: bilgi@temizveparlak.com

Web: temizveparlak.net