shapes-for-women-kadın-spor-fitness-salonları-bayilik-franchise-franchising-zinciriShapes For Women, günümüzde Amerika’dan Avrupa’ya, Afrika’dan Asya’ya kadar, dünyanın 14 farklı ülkesinde, farklı kültürden ve her yaştan milyonlarca kadına hizmet veren,  onlara sağlıklı yaşamın kapılarını açan, hidrolik fitness sektöründe öncü bir markadır.

Shapes For Women Türkiye, 2007 yılında kurulmuştur, 2008 yılından beri Türkiye genelinde bayilikler vererek Türk kadınlarını spor sektöründe kalite ile buluşturmuştur. Misyonumuz, kadınların ruhen ve bedenen sağlıklı, kendine güvenen ve mutlu bireyler olmasını sağlamaktır. Bunu gerçekleştirirken SHAPES FOR WOMEN, Türkiye’de hem kadın girişimciliğini desteklemekte hem de kadın antrenörlerimize ve salon yöneticilerimize yarattığı iş imkanı ile kadınımızın toplumda daha sağlam bir yer edinmesine katkıda bulunmaktadır.

shapes-for-women-bayilik-franchising2012 bahar döneminden beri ” www.shapesdiyet.com ” internet sitesi üzerinden, kişiye özel online diyet çözümleri sunmaya başlayan Shapes For Women Türkiye, egzersizle diyeti bir arada sunan Türkiye’deki ilk ve tek franchise zinciridir.  Shapes Diyet kadınların yanı sıra; erkeklerin de yararlanabileceğini, her yaştan kişiye hizmet veren ve her çeşit beslenme ihtiyacına (hamile-emzikli beslenmesinden ergen beslenmesine, hatta ideal kilo koruma programlarına kadar) kişiye özel çözüm getiren bir platform olmasıyla da diğer online diyet hizmetlerinden belirgin biçimde ayrılmaktadır.

Shapes Türkiye, farklı uzmanlık alanlarına sahip pek çok profesyonelin işbirliği ile çalışması sonucunda sağlam ve emin adımlarla ülke geneline yayılmaktadır. Global bir marka olmanın bilinciyle dünya üzerindeki spor trendlerini de yakından izleyip ülkemize getirmekte öncü rolü üstlenmektedir. 2012 sonunda Türkiye’de tanıtımını yapmış olduğumuz Piloxing egzersiz sistemi bu çalışmaya güzel bir örnektir. Şu anda Piloxing Türkiye’de sadece Shapes salonlarında uygulanmaktadır.

Shapes for Women Franchising Yatırım Şartları

Franchising Yatırım Bedeli: 37.500 TL’dir. Bu bedele ana istasyon adı verilen 8 fitness ekipmanı ile, dönüşümlü olarak kullanılan 12 ara istasyon ile toplam 20 ekipman; web tabanlı üye takip yazılım programı (CRM), yer onayı, açılış öncesi eğitim ve açılış sonrası koçluk hizmeti ve marka bedeli dahildir. Shapes’te sektördeki benzerlerinden farklı olarak bölge koruma garantisi de verilmektedir.

Franchise Yatırımcı Özellikleri

İşletmecilerimizin spor eğitimi almış olmaları veya spor tecrübesine sahip olmaları gerekmez. İşine sahip çıkan, insan ilişkileri kuvvetli, iyi organize olabilen, kendine ve çevresine özen gösteren, aktif, dışa dönük, motivasyonu yüksek kişiler olmaları yeterlidir. Shapes Genel merkez yatırımcılarına ve antrenörlerine işe başlama öncesinde gerekli tüm eğitimleri vermektedir. İşletmeci ve çalışan antrenörlerin kadın olması gereklidir ancak yatırımcı erkek de olabilir.

Türkiye’deki tüm Shapes salonlarının yatırımcısından personeline salon dizaynından hijyenine kadar aynı anlayışta olması bizim temel beklentimizdir. Prensibimiz nicelikten önce nitelik; yani hizmette kalitedir.

Shapes for Women Franchise İletişim

YETKİLİ KİŞİ: GEDİZ ERSİN

ADRES          : Talatpaşa Bulvarı No:63 K:1 D:4 Alsancak -İZMİR

TELEFON     : 0232 463 64 69

FAX               : 0232 463 64 79

E-MAIL        : info@shapesturkey.com

WEB: www.shapesturkey.com

Facebook : www.facebook.com/shapesforwomen

Twitter : www.twitter.com/shapesturkey