SETTE SILVERS & ACCESSORIES

Geleneksel Motiflerden ,evrensel çizgilere,Avrupa’dan Rusya’ya,Afrika’dan Latin Amerika’ya  70 ülkede 40 yılı aşkın süredir bir dünya markası olarak varlığını sürdüren

İPEKYOLU KUYUMCULUK’un Perakende Markası  Sette Silver&Accessories  2006 Yılından beri  faaliyet göstermektedir.

Gümüş takı sektörünün lider firması  1970  yılından itibaren gerek tecrübesi gerekse bilgi birikimiyle uluslar arası arenada ülkemizi başarıyla temsil etmektedir. Yaratıcı kadrosuyla hem bugün hem ileriye dönük etkilerini görebileceğimiz çalışmalarını sürdürmektedir.
Sette  Silver & Accessories ürün konseptimiz kendi ürettiğimiz çok özel tasarımlar ve  distribütörü olduğumuz dünyaca ünlü markaların gümüş,çelik ve saat ürünlerinden oluşmaktadır.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

“Sette Silver & Accessories” markası olarak benimsediğimiz en önemli ve etkin değer,müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple kurumsal değerlerimizin temellerini müşteri odaklı,yenilikçi, değişime açık,dünya trendlerini önceden yakalayabilen yenilikçi bir felsefeyle kurarken,bu özellikleri karşılayabilecek yüksek vasıflı,verimli çalışma stratejilerini optimum seviyede kullanabilen,grup çalışmasının öneminin farkında,kendini bu sektörde kanıtlamış,iş gücü ve başarının sadece istikrarlı ve organize bir çalışma ortamında gerçekleşebileceğinin bilincine sahip bireylerle yolumuzda emin adımlarla devam ediyoruz .

VİZYONUMUZ

Kalite de süreklilik,karşılıklı güven,planlı çalışma ve kelimeleri eyleme dönüştürmek vizyonumuzu oluşturan temel ilkelerdir. Bunun yanında sürdürebilir değerler yaratarak sektörün dengelerini oluşturacak deneyim ile ulusal ve uluslar arası boyutta büyümek.

MİSYONUMUZ

Müşterimizin gözünde saygın bir marka olarak yer almak ve daimi kılmak için daha çok çalışmak,marka ile müşterimiz arasında duygusal bir bağ oluşturmak,kaliteyi özel tasarımlarımız ve koleksiyonlarımız ile sunmak,iç dekorasyon ve vitrin düzenimiz ile standarttın üstünde hizmet vermek. İş ortaklarımızı destekleyerek,sunduğumuz ürün ve hizmetlerde müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda ve en doğru şekilde cevap veren bir sistem ve mantıkla müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Değerli İşletmeci Adayımız,

Markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için öncelikle teşekkür ederiz. SETTE, Mağaza ürün konseptimiz kendi özel tasarımlarımızla beraber sette saat, sette gümüş ve sette çelik ürünlerinden oluşmaktadır.

Mağazalarımız minimum 30 m2 büyüklükte olmaktadır. Mağaza açılması düşünülen bölge genel kriterleri doğrultusunda incelenir ve lokasyon uygunluğu konusunda ekibimiz tarafından gerekli çalışmalar titizlikle yapılarak nihai karar verilir.

Mağaza ve lokasyonu konusunda onay verildikten sonra SETTE  franchise ana sözleşmesi karşılıklı imzalanır.

Mimarlarımız,sizler tarafından kiralanan veya satın alınan yada SETTE merkez ekibi tarafından ana sözleşmesi yapılıp sizinle alt sözleşme yaptığı mağzayı titizlikle projelendirir.

Mağazalarımızın tümünün aynı standartlara ve aynı konsepte sahip olması gerekmektedir.

Mimarımız mağazanızın detaylı dekorasyon projesini hazırladıktan sonra size teklifle sunar. Bu projenin uygulama aşamasını standartlara sadık kalmak koşulu ile kendi mimarınıza da yaptırabilirsiniz.

Mimari projelerin bitimini takiben ürün tespiti yapılır.  Mağazada teşhir edilecek ürünler yalnızca SETTE Mücevherat’tan temin edilir.  Seçilecek ürünler sizler tarafından da bizlerin kontrolu ve yardımıyla merkez mağazadan seçilebilir.

SETTE isim hakkı için bir bedel talep edilmemektedir.

SETTE franchise mağaza verilmesi için işletmecinin girişimci bir ruha sahip olması ve başarıya odaklanması çok büyük önem taşımaktadır.

Bu sistemde, işletme, yönetim, muhasebe,reklam çalışmaları,barkod ve personel eğitimi gibi ana konularda hazır ve destek göreceğiniz bir sisteme sahip olmaktasınız.

Ayrıca mağaza yönetimi için gerekli teknoloji ve bilgi işlem alt yapısında danışmanlık, dekorasyon, mağaza personelinin giyim tarzı, program ve web hizmeti uygulamaları da tarafımızdan yönlendiriliyor. .

Güvenli ve istikrarlı bir iletişimi, sistemin verimli çalışması için temel unsur olarak SETTE ekibimiz mağazalarımızın faaliyet standartlarını izlemek ve gelişmesine yardımcı olmak amacıyla periyodik olarak mağaza denetimler gerçekleştireceklerdir.

Saygılarımızla,


Gülender SINMAZ

Sette Mağazalar Genel Koordinatörü

franchise@sette.com.tr

www.sette.com.tr