SerVilla Çelik Villa Sistemleri, tüm Türkiye’de ve yurtdışında yeni bayilerini arıyor.
Servilla’nın çalışma alanları; prefabrik sektöründe çelik konstrüksiyon ve hafif çelik ev/villalar ile cephe sistemleridir. Şu anda, İstanbul’da faaliyet gösteren Servilla, yeni projeleriyle birlikte yurtdışında da çalışmalara başladı. Avrupa ve Amerika ülkelerinde, 50 yıldır hafif çelik villa sistemlerinin uygulandığını belirten şirket yetkilileri, 1999 depreminden sonra bu sistemlerin ülkemizde de önem kazandığını, son 3 yıldır da ciddi anlamda önem verildiğini belirtti.

45 m2 den 250 m2 ye kadar, 150′ye yakın villa modelinin sergilendiği SerVilla Çelik Villa; her geçen gün yeni villa modellerini de müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Servilla çelik Villa Sistemleriyle yapılan evlerin en önemli özelliği; hafif ve depreme dayanıkl olmaları, ayrıca 45-60 gün gibi kısa bir sürede her türlü projelendirmelerinin yapılıp anahtar teslim hale getirilmeleri mümkün.

Servilla’nın Bayilerinde Aradığı Kriterler

1. İnşaat sektörünü bilen, sektörün içerisinden olan firmalar tercih nedenidir: Emlakçı, Mimar, Mühendis, Müteahhit, Dekorasyoncu vb.

2. Peşin çalışılacaksa, önemli olmamakla birlikte vadeli satışlarda en az yapılacak işin %50 si kadar banka teminatı.

3. Teknik konuda müşteriyi bilgilendirecek kadar bilgiye sahip teknik bir personel ile satış ve pazarlama yapacak bir personel olmak üzere, en az 2 personeli olmalı.

4. Müşteri geldiği zaman müşteriye ürünler ve sistemlerimizin prezentasyonunu yapabilecek büyüklükte ofis. (En az 20-25 m2) 5. Internet, TV, gazete, dergi vb. platformlarda, ürün ve sistemlerimizin reklamının düzenli olarak yapılması ve haftalık olarak tarafımıza raporlanması.

Servilla’nın çalışma alanları ve yaptıkları işlerle ilgili detaylı bilgi için:

Hafif Çelik Villa Sistemleri: www.servilla.net

Villa Modelleri: www.villamodelleri.com

Servilla İletişim Bilgileri

GSM: +90 505 507 04 18 (7/24 Hizmetinizdedir.)

E-Posta: info@servilla.net