sergün-güneş-enerji-sistemleri-gün-ısı-bayilik1984 yılında güneş enerjisi sektörüne adım atan SER-GÜN Gün Isı, başlangıçta sadece hayatını idame etmek için kuruldu. Geçen zaman dilimi zarfında kendini içinde bulduğu pazarın ne kadar büyük ve istek dolu olduğunu görünce farklı misyonlar üstlenmeyi hedef bildi. İlk yıllarında sadece bir şehrin sınırları içerisinde kalan SER-GÜN Gün Isı, ülke insanımız ve kurumların yoğun talebi neticesinde bugünkü lider konuma geldi.

İşe başladığımız ilk günden itibaren insanlardan aldığımız olumlu tepkiler doğrultusunda, yaptığımız işin ne kadar faydalı olduğunu anladık. İnsanları mutlu ettiğimizi, onların aile bütçesine katkı sağladığımızı görmek, yapmış olduğumuz işin aslında ne kadar doğru bir tercih olduğunu gösterdi.Bu da bize, neden daha fazla kitlelere erişmediğimiz (?) sorusunu yöneltti. Bu bağlamda kabuğumuzu kırarak, Güneş Enerjisi ihtiyacı olan bütün ülke vatandaşımıza bu ürünü ve hizmeti ulaştırmamız gerektiği kararını aldırttı. SER-GÜN Gün Isı’ya itibar eden insanımız en iyisine layıktır sloganı ile ürünlerimizi mühendisler kontrolünde ve ARGE çalışmalarına büyük yatırımlar yaparak durmadan geliştirdik.

Bütün bu gayretimizin gururunu ise 2006, 2007,2008, 2009 ve 2010 yıllarında üst, üste beş kez gün ısı grubunda Türkiye’de, “Kalitesine En Çok Güvenilen Marka” ödülüne layık görülerek onurlandırıldık. 2008 yılında TUV CERT TSEN ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi, TUV Austria Hellas, EN ISO 1991: 2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 1001: 1999 ELOT 1801: 2002 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerini bünyemize dâhil ettik.

Ayrıca, 2009 yılında ilki düzenlenen Avrupa Birliği Tüketici Kalite ödülünü alarak ve aynı yıl içinde Birleşmiş Milletler Resmi tedarikçisi Unvanını kazanarak başarımızı bir kez daha ispat etmiş olmanın gururunu yaşadık. Bu noktada, yaptığımız işin çevreye, ülke ekonomisine ve aile bütçesine sağladığı yararlar ile birlikte, ürünlerimizi kullanan insanların memnuniyet ve duaları bizler için hep bir yol göstergesi ve haz kaynağı oldu. Diğer taraftan “Üretimden Tüketiciye Aracısız Satış ve Servis Hizmetleri” ile, sektörümüzde en iyisi olmanın kıvancını ayrıca yaşamaktayız. Hem ticaret hacmimizi genişletmek, hem daha çok insana istihdam sağlamak için her geçen gün daha büyük bir istekle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

SER-GÜN Güneş Enerji Sistemleri Bayilik

√ Sermaye sıkıntısı yaşamadan kendi işinizi kuracaksınız…

√ Satışlarınızda risk faktörünü düşünmeyeceksiniz.

√ Sattığınız ürünün tahsilatını nasıl yapacağınızı düşünmeyeceksiniz.

√ Sergünün güçlü arge kadrosu ve teknik alt yapısı sayesinde kusursuz kalitenin yanı sıra her bölge ve bütçeye uygun geniş ürün yelpazesine sahip olacaksınız.

√ Birbirinden değerli sertifika ve ödüller sayesinde hem satış esnasında diğer firmalardan farkınızı belgeleyecek hem de sektörle ilgili ihale ve toplu alımlara rahatlıkla teklif verebileceksiniz…

√ En önemlisi; Sergünün marka gücünü ve tecrübe birikimini daima arkanızda hissedeceksiniz.

SER-GÜN Bayilik İletişim

Genel Merkez ve Fabrika

Adres: Hürriyet Mah. Atatürk Bul. No:318 Yeşilbayır / ANTALYA

Telefon:  (242) 444 07 01 – 443 18 88 – 443 18 89

Web: www.sergun.com