sense-renaissence-tuz-terapisi-spa-güzellik-merkezi-bayilik-franchise-franchisingSense Renaissance’ın anlamı; İngilizcede “duyular”, “hisler” anlamına gelen Sense; ve Fransızca’da “Yeniden Doğmak” anlamına gelen Renaissance kelimelerinden oluşmaktadır.

Doğadan gelen sağlığın ve destekleyici sağlık yöntemlerinin hızla önem kazandığı günümüzde; Sense Renaissance Türkiye’nin ilk ve tek Tuz Terapi merkezi olarak; bu yaşam felsefesinin öncülerinden birisi oldu. Su ve Tuz’un bir araya gelmesi ile insanın en ‘iyi’ halini bulmasına yardımcı oluyoruz. Sense Renaissance Zihinsel, Bedensel ve Ruhsal dengenize ulaştığınız en ideal ortamı sizlere sunmaktadır.

Sense Renaissance Franchising

Sense Renaissance olarak girişimcilere ve yatırımcılara sunduğumuz hizmetler, iş sahibinin bütçesine, hayalindeki konsepte ve ulaşmak istediği hedefler doğrultusunda tasarlanmaktadır. Hizmet sektöründeki danışmanlık birikimimiz ve ilk tuz terapi merkezi olmanın verdiği know-how’ ile iş sahibinin karşılaşabileceği tüm durumlarda yanında oluyor ve çözümler üretiyoruz.

Elbetteki günümüzde birçok farklı sağlıklı yaşam alternatifi bulunmaktadır. Bizler dünyadaki trendleri takip ederek en etkili ve uygulaması en pratik olan yöntemleri ülkemize kazandırdık. Beslenme sorunları ve kilo kontrolü, stres kaynaklı rahatsızlıklar, solunum problemleri ve fiziksel rehabilitasyon toplumda gözlemlediğimiz en yaygın şikayetlerden bazıları. Kurduğumuz sistemler ve tedarik ettiğimiz ürünler başlıca bu alanlara hitap etmektedir.

Franchise Modellerimiz –

Anahtar Teslim Spa

Bu iş modelimiz girişimcinin hayalindeki işi kurması için tüm aksiyonları bir arada sunmaktadır. Küçük bir daireden tutun müstakil bir sağlıklı yaşam merkezi kurmak için gerek tüm hizmetleri sunabiliyoruz. Hedef kitle, bütçe ve hizmetler belirlenerek tam doananımlı anahtar teslim bir iş yeri kuruyoruz.

Sense Partnerlik

Şağlıklı yaşam alanında hizmet veren kurumlar zaman zaman hizmetlerini zenginleştirmek, yeni kitlelere ulaşmak isteyebilirler. Bizlerde aynı amaç için çalışan vizyoner işyerleri ile partnerlikler kurmayı hedefliyoruz. Sense Renaissance ile partner olan bir kurum gerek müşterilerine gerekse çalışanlarına bizim hizmetlerimizi sunabilir ve ortak girişimlerde bulunabilmektedir. Mevcut bir işi olan veya freelance (bağımsız) çalışan kişilerde Sense Renaissance Partneri olmak için bizlere başvurabilir. Özellikle fizik tedavi, psikoloji, kişisel gelişim ve KBB üzerine çalışan profesyoneller ile güçlü işbirlikleri kurabilmekteyiz.

Bağımsız Kurulum

Sunduğumuz tüm hizmet ve uygulamaları var olan tüm işletmelere kendi bünyelerinde de kurabilmekteyiz. Örnek olarak hizmetlerini genişletmek isteyen spor merkezleri, spor kulüpleri, spa ve hastanelere tuz odaları, floating kabinleri, zayıflama uniteleri, infrared sauna ve detoks odası gibi birimleri tedarik etmekteyiz.

Eğer siz de Sense Renaissence Franchise ile ilgilenir ve aramıza katılmak isterseniz,  franchising iletişim bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır.

Sence Renaissance Franchise İletişim :

Adres: Bağdat Caddesi Selçuk Apt. A-Blok NO:397 K.4 D.9 Suadiye – Kadıköy – İSTANBUL

Telefon: (216) 357 00 36

Web: www.sensense.com