retürk-emlak-gayrimenkul-franchiseRETÜRK kimdir?

RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık Ltd. Şti. 18 yıllık tecrübesiyle il, ilçe ve bölge bazında temsilcilikler veren, temsilciliklerini belirlediği kurallara uygun olarak bir çatı altında toplayan; Türkiye genelinde hizmet sağlayan deneyimli ve güçlü bir Gayrimenkul Danışmanlığı şirketidir. 1994 yılında İstanbul’da kurulan RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık 2003 yılı başında franchising sistemiyle genişleme kararı aldı. Tüm altyapı çalışmalarını 2006 yılı başında tamamlayan Retürk Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık franchising sistemi ile tüm Türkiye genelinde çeşitli il ve bölgelerde temsilcilikler oluşturmaktadır.

RETÜRK Franchising Sistemi acentelerine ve dolayısıyla acente sahipleri ve RETÜRK gayrimenkul danışmanlarına doğru destekleri doğru zamanda vermeyi ilke edinmiştir. RETÜRK sisteminde, gayrimenkul danışmanlığı mesleğinin güvenilir sınırlar içerisinde yapılması ilkesi bulunmaktadır. RETÜRK, dinamik, hızla büyüyen bu sektörde kurumsal olarak yer alabilen, gelişime, yeniliğe açık yöneticilik vasfına sahip girişimcilerle büyüyor. Sektörel akademik eğitimlerle kendine güvenen, bilgili, profesyonel gayrimenkul uzmanları yetiştiriyor. Her türlü teknolojik ve lojistik alt yapı ile desteklenen ofisler bölgelerinde ve projelerinde tercih edilen kurumların başında geliyor. Hedefleri ve iş hayatından beklentileri yüksek olan bölge temsilcileri başarılarını ve iş kapasitelerini her geçen gün zirveye taşıyorlar. RETÜRK’te Bölge temsilcileri kısa sürede başarıyı yakalıyor ve yatırımlarını kazanca dönüştürüyorlar.

Müşterilerimize önce birinci sınıf hizmet vermek, yani gayrimenkulün her türünde ve her bölgede danışmanlık alabilecekleri, güvenebilecekleri marka olmak ilk hedefimiz… İnsanlar gayrimenkul işlerini profesyonelce takip edeceğine inandıkları danışmanlara ihtiyaç duyuyorlar ve bu boşluğu en iyi şekilde doldurmak bizim misyonumuz…

retürk-emlak-franchising-bayilik-franchise-ücreti-bedeli-şartlarıRetürk Franchising Sistemi

Gayrimenkul Sektöründe RETÜRK Acentesi olmanın tam zamanı

RETÜRK sektöre yepyeni bir sistem ve yöntem getirerek, emlak müşterilerinin beklentilerini uluslararası standartta karşılayacak bir franchising sistemi yarattı. RETÜRK, dinamik, hızla büyüyen bu sektörde kurumsal olarak yer alabilen, gelişime, yeniliğe açık yöneticilik vasfına sahip girişimcilerle büyüyor. Her türlü teknolojik ve lojistik alt yapı ile desteklenen ofisler bölgelerinde ve projelerinde tercih edilen kurumların başında geliyor.

Hedefleri ve iş hayatından beklentileri yüksek olan bölge temsilcileri başarılarını ve iş kapasitelerini her geçen gün zirveye taşıyorlar. RETÜRK’te bölge temsilcileri kısa sürede başarıyı yakalıyor ve yatırımlarını kazanca dönüştürüyorlar.

RETÜRK FRANCHISING SİSTEMİNE KATILMAK İÇİN 10 SEBEP

1- BÖLGE KORUMASI
Franchising sistemlerinde karşılaşılan en ciddi sorunun, birbirine çok yakın farklı acentelikler verilmesi olduğunu düşünüyoruz. RETÜRK sisteminde her temsilciliğin bölgesi koruma altındadır.

2- BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 
RETÜRK acentesi sahibi ve ortakları, belirlenmiş bölge sınırları içerisinde emlak ve gayrimenkul danışmanlığı işini yapmanın yanı sıra RETÜRK temsilcilikleri oluşturma hakkına da sahip olabilirler. Bu hak RETÜRK Bölge Müdürleri’ne güç ve getiri sağlamaktadır.

3- TEORİK VE PRATİK EĞİTİM
RETÜRK Genel Müdürlük, RETÜRK temsilciliklerine eğitim desteği ve danışmanlık sağlamaktadır. Tüm RETÜRK acente sahipleri ve gayrimenkul danışmanları 40 saat süreyle teorik, yine 40 saat süreyle pratik eğitime tabi tutulurlar . Eğitimin ardından acente sahipleri ve gayrimenkul danışmanlarına RETÜRK sertifikası verilir.

Sürekli içeriği yenilenen ve gayrimenkul danışmanlığı mesleğinin her aşamasını teorik ve pratik olmak üzere eğitimlerle paylaşılır.. İletişimin Gücü, Portföy/Müşteri Nasıl Bulunur, İkna Kabiliyeti, Satış Teknikleri, Tapu İşlemleri, Bölge-saha Analizi, ekip ruhu vb. gibi gayrimenkul danışmanlığının ve emlakçılık mesleği için gerekli tüm bilgi ve donanımları başlıklar altında ayrı ayrı verilen eğitimlerle broker ve danışmanlara aktarılır.

Bu çapta verilen profesyonel eğitim sayesinde bu işi daha önce yapmamış adayları da mesleği disiplinli, eğitimli, güvenilir ve bol kazançlı yapabilmelerinin yolu açılır.

4- TEKNOLOJİ DESTEĞİ
RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık kurumsal yayınını www.returk.com.tr sitesi üzerinden yapmaktadır. Sitenin ardında RETÜRK acentelerinin kullanımına açık bir emlak yazılımı bulunmaktadır. Dinamik bir program olan RETÜRK emlak yazılımı acentelerin talepleri doğrultusunda özel olarak geliştirilebilmektedir.

Emlak Yazılım Programı acentelere CRM ve raporlama olanağı sağlar. Böylece hem müşteri takibiyle doğru hizmet verilir hem de bölgesel raporlarla analizler yapılır.

5- HUKUK DESTEĞİ 
RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık’ın 14 yıllık deneyimiyle hazırlanan tüm hukuki dokümanlar RETÜRK acentelerine teslim edilmektedir. RETÜRK acenteleri, müşterileri ile yaptığı her türlü işlemi sözleşmeler aracılığıyla belgelendirdiği takdirde kendini hukuken de korumaktadır. RETÜRK’ün gayrimenkul hukukunda uzman avukatları acentelerin maruz kalacağı ihtilaflı durumlarda danışmanlık desteği sağlarlar.

6- KURUMSAL KİMLİK Çağımızda kurumların ayakta kalabilmesinin ön koşulu markalaşma ve kurumsal üst yapıya kavuşmasıdır. RETÜRK kurumsal yapısı, tüm kurumsal kimlik kılavuzları eşliğinde acentelerine sunulmaktadır. Girişimciler isterlerse ofis donanım ve dizaynı için yapmış olduğumuz fizibilite ile çalıştığımız konusunda uzman tedarikçilerle çok daha uygun maliyetlerle ofislerini oluşturabilirler.

7- İNSAN KAYNAKLARI DESTEĞİ
RETÜRK’ ün tüm acentelerine gayrimenkul danışmanı desteği sağlar. Gayrimenkul sektörünün yaşadığı en büyük sıkıntılardan biri kalifiye gayrimenkul danışmanlarının bulunamamasıdır. RETÜRK acenteleri için bu konuda destekleyici çalışmalar yapmaktadır.

8- ÖZEL PROJE DANIŞMANLIĞI
RETÜRK Genel Müdürlük içerisinde yapılandırılmış Özel Projeler Birimi Türkiye genelindeki acenteleri adına proje görüşmeleri yapar ve sözleşmesini yaptığı projeleri acentelerin satışına sunar.

9- STRATEJİK ORTAKLIKLAR
RETÜRK acenteleri ve dolayısıyla acentelerin müşterileri, RETÜRK Genel Müdürlük ve bankalar, sigorta kurumları, nakliye kurumları, beyaz eşya, üniversiteler, mesleki kurum ve kuruluşları arasında imzalanan protokoller sayesinde kredi, sigorta, taşıma gibi pek çok hususta sağlanan kolaylıklarından faydalanırlar.

10- TÜRKİYE’NİN MARKASI
RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık yüzde 100 Türkiye’nin markasıdır. RETÜRK markasının bu özelliği acentelere emlakçılık sektöründe Türkiye şartlarına göre davranma esnekliği kazandırmaktadır. RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık Genel Müdürlüğü’nün ana hedefi, RETÜRK’ün tüm dünyada emlak sektöründe ” güvenilir, deneyimli ve güçlü ” bir marka olarak bilinirliğini sağlamaktır.

Retürk Franchise Bedeli

İsim Hakkı Bedeli: 16.000 TL + KDV

Toplam Maliyet: 40.000 – 50.000 TL

Ciro Primi (Royalty Fee): %5

Reklam Katılım Ücreti: %1

Tahmini Kar Miktarı: 10.000 – 50.000 TL

Tahmini Yatırım Geri Dönüş Süresi: 6-8 Ay

Franchise Verilmesi Planlanan Bölgeler: Öncelikli olarak deniz kıyısındaki yerleşim yerlerinden başlayarak tüm Türkiye’den gelen talepler değerlendirilecektir.

RETÜRK’ten franchise almak isteyenler, firmanın web sitesinde “Franchising” bölümünde yer alan “Franchising başvuru formu“nu doldurarak RETÜRK ile iletişim kurabilirler. Ya da 0216 545 8181-82-83 no.lu telefondan veya  franchise@returk.com.tr adresinden de yine RETÜRK Franchising Departmanı‘na ulaşılabilir.

RETÜRK Web: www.returk.com.tr