resistall-bayilik-şartlarıAmerika’nın en çok tercih edilen oto boya koruma markası ResistAll‘u  Türkiye’ye getiren Bayraktar Otomotiv, şimdi de Türkiye ve bölge genelinde bayilik çalışmalarına başladı. ResistAll, ilk etapta 2015 yılı için Türkiye genelinde 5 adet bayilik verilecek.

Tüm Türkiye’de Bayraktar Otomotiv perakende noktalarında sunulmaya başlanan ResistAll koruma hizmeti, önümüzdeki dönemde verilecek bayiliklerle hem Türkiye’de hem de çevre ülkelerde daha fazla tüketiciyle buluşacak. Boya ve döşeme koruma, oto kuaför ve bakım uygulamaları konusunda uzman Cal>Tex firmasının ResistAll markası hizmet ağını yaygınlaştırıyor.

Yeni nesil Nano teknoloji ile üretilen ResistAll, sıfır km araçlara trafiğe çıkmadan önce uygulandığında, dış etkenlerden kaynaklanan zararlara karşı garantili bir koruma sunuyor ve aracın ilk günkü gibi yeni kalmasını sağlıyor.

Çevre ve insan dostu ResistAll ürünleri ile korunan otomobiller, güneş ışınlarından, çamurdan, endüstriyel döküntülerden, kuş pisliği lekelerinde, ağaç reçinelerinden, kireçli su lekelerinden ve hatta asit yağmurlardan bile uzun süre etkilenmiyor.

ResistAll NG2 ve NG ürünlerinin üretiminde yeni nesil “Nano Teknoloji”nin kullanılması uzun süreli kalıcılık ve dayanıklılık sunulmasını sağlıyor. Yeni ve ikinci el otomobillere tam koruma Bayraktar Otomotiv şubelerinde yeni ve ikinci el otomobillere uygulanan ResistAll detaylı iç ve dış koruma sağlıyor.

Yıkama, bakım ve koruma başlıkları altında her ihtiyaca ve bütçeye uygun, 5 alanda 22 farklı hizmet paketi sunan ABD’li markanın, otomobilin boyasını dış etkenlere karşı uzun süre koruyan çevre dostu ResistAll NG2 ve NG Koruma Hizmeti, yeni araçlarda 5 yıl, ikinci el araçlarda ise 3 yıl garanti ile sunuluyor.

Çevre ve insan dostu ürünü çocuklu aileler de gönül rahatlığı ile kullanabiliyor

ResistAll, 2005 yılından bu yana, her yıl Teksas Çevre Koruma Ajansı tarafından en yüksek notu (100%) alarak çevre dostu ürün unvanını elinde tutuyor. Cal>Tex, C2 sertifikasına layık görülen sayılı Teksas’lı firma arasında yer alıyor. En katı VOCs (Uçucu Organik Bileşenler) standartlarına uyumlu olarak üretilen ResistAll, insan sağlığına zarar verebilecek kimyasalların havaya karışmasına yol açmıyor. Böylece zararlı maddelerin solunum yoluyla insan vücuduna girmesinin önüne de kesin bir şekilde geçilmiş oluyor. Örneğin, neredeyse her kalıcı lekeyi ortadan kaldıran su bazlı kumaş koruma ürününün Uçucu Organik Bileşenler seviyesi %0 oranına yakın. Çocuklu aileler bile uygulama yapıldıktan hemen sonra araca gönül rahatlığı ile çocuklarını bindirebilirler. 

ResistAll Bayilik almak isteyenler , BURAYA TIKLAYARAK bayilik başvuru formuna ve ürünle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirler.