1991 yılında kurulmuş olan Refan Kozmetik, Avrupa’dan sonra, Türkiye’de Laura Beaumont, Urban Behaviour, Victoria Bell’s, Doctor Nature, Paglieri gibi dünyaca ünlü markaların temsilcisi NOYA Ltd. firmasıyla işbirliği yaparak, franchise/bayilik verdiği girişimcilerle yurt genelinde yayılmaya devam ediyor.

Franchise/Bayilik, kozmetik sektörüne ilgili, marka bilincine sahip ve kar marjı yüksek bu işi hayata geçirmek için gerekli finansal imkanlara sahip, girişimcilere verilmektedir.

Franchise/Bayilik alan girişimciye sağladığı kazançlar ;

* Tek noktada tüketicilerin aradığı ve bulmak istediği kişisel temizlik ve bakım, dermo kozmetik, parfüm, renkli kozmetik, takı ve aksesuar ürünlerini, işletme sahipleri onlarca firmayla muhatap olmayıp merkezi alım ile temin ediyor.
* Yüksek kazanç
* İşletmeye sunulan personel temini danışmanlığı, eğitimi, stok yönetimi, satış ve yönetim konularında sağlanan operasyonel destek.

Refan Kozmetik Franchise/Bayilik Giriş Bedeli: 4.000 Euro
Refan Franchise İşletmesi metrekare dekor maliyeti ortalama:1.000 TL.
Franchise olabilmek için ise; 35-55 metrekarelik bir mağazaya, ortalama metre karesine bağlı olarak ilk alımda en az 1.000 TL.’lik ürün alınması gerekiyor.

REFAN KOZMETİK

Franchise/Bayilik Yetkilisi: Aytur TURAY
Telefon: 0533 303 27 06
E-Posta: aytur.turay@gmail.com
Web: www.refan.bg
www.laura-beaumont.com
www.paglieri.it