REAL GOLD 24 AYAR PROFESYONEL KAPLAMA

REAL GOLD sanattan mimariye, süs eşyasından mücevhere, günlük hayatta kullanılan diğer eşyalara kadar kalite zenginliğinin göstergesidir ALTIN!

Annenize, babanıza, arkadaşınıza, esinize veya sevgilinize doğum günlerinde veya özel günler de aldığınız ve hediye edeceğiniz hediye olabilir. Bu hediyeyi biz size Altın, Platin, Nikel, Krom, Gümüş kaplayıp hem daha kalıcı ve daha şık ve güzel görünüm kazandırabiliriz.

Yaptıklarımız ve yapacaklarımız sizin düşünce ve hayalleriniz ile sınırlı değildir. Günlük hayatta kullandığınız eşyalardan, uzun süre saklayacağınız değerli eşyalarınıza, ticaretinizde kullandığınız ürünler ve dekorasyon nesnelerinize kadar, aklınıza gelen her şeyi 24 Ayar Altın, Platin, Gümüş, Krom, Nikel kaplayarak hizmete sunuyoruz.

Bu çalışmaları sökmeden, kendi yerinizde yapabiliriz.

Sıvılarımız Boyaya, Cama, Plastiğe ve Ahşap gibi maddelere işlemediği için, ürünü sabit yerinde sökülmeden de, istediğiniz HAS Maddeyle kaplayabiliriz. Kaplama yapılan ürünler kesinlikle kararmaz ve solmaz, paslanmaz ve oksitlenmez. Doğanın bütün şartlarına (yağmur, fırtına, kar) yüksek ısıya (800 derece) ve soğuğa dayanıklıdır.

Bizim Kaplama Sistemimizle ufak bir kuruştan, komple bir Arabaya ve Minare kubbesine kadar kaplayabiliriz (havuz sistemiyle imkânsız bir şey).Bizde eski sistemdeki gibi günlerce haftalarca beklemeden hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Elektronik, Elektrik, Oteller, Konutlar, Otomotiv, Yatlar, Organizasyonlar, Sanat, Denizcilik, Telekomünikasyon, Kozmetik, Takı, Medikal sektörlere verdiğimiz sektörlerden sadece birkaçı…

* Avrupa Çevre Bakanlığı’ndan onaylı olan sıvılarımız, tamamen zararsız ve zehirsizdir.

* Kaplama yaptığımız ürünler garantili ve sertifikalıdır.

Bayilik

Real Gold Altın Kaplama Sistemleri’nden bayilik almak isteyen bayi adayları, aşağıda iletişim bilgileri bulunan İstanbul’daki Türkiye distribütörlüğünden bağlantıya geçebilirler.

Real Gold Group Altın Kaplama Sistemleri

Adres: İstasyon Mahallesi. Sarıgül Sokak. No:16. Halkalı- Küçükçekmece/İSTANBUL
Telefon: (541) 966 12 74

E-Posta: info@realgold.org

Web: www.realgold.org