rafet-usta-sucuk-döner-bayilik-franchise-franchising-fast-foodRafet Usta Sucuk Döner

Firmamız 1970 yılında kurucusu Rauf Özpınar tarafından restaurant işletmeciliği ile hizmete başlamıştır. Başarılı, Yenilikçi, ve azimli çalışma ilkesini kendisine prensip edinen Rafet Usta değişen ve gelişen lezzet kavramını Rafet Usta damak tadı ile 2000 yılında geleneksel Afyon Sucuğu konsepti üzerine yetiştirilen SUCUK DÖNER ile hayat buldu. Türkiye ve Avrupa’ da gıda piyasasına ilk kez Rafet Usta tarafından sunulan ürün kısa sürede beğeni ve talep kazandı. Günümüzde gıda literatürüne iyiden iyiye yerleşmiş olan giderek daha da yaygınlaşan bir müşteri ve satıcı portföyüne sahip olmaktadır.Lojistik ağımızın tamamı frigofrik donanımlı araçlarla olup hijyenik ortamlarda servis dağıtımını sürdürmektedir.

Afyon’ un yöresel tatlarından olan Ekmek Kadayıfı ve Süt Kaymağı’ nı yüksek teknoloji ile Vakum Altında Modifiye Atmosfer’ de paketleyerek tüm Türkiye’ nin ve Dünyanın beğenisine sunmuştur.

Bunun sonucunda da ürettiğimiz ürünlerin kalitesini garanti edebilecek saygın ve vazgeçilmez bir seviyeye gelmiştir. Başarılarımızı her geçen gün Türkiye’ mizin tüm bölgelerine yayılan satışlarlada kanıtlamıştır. İcad ve üretimlerimizin başarısındaki en önemli unsur sizlerden gelen beğeni, öneri ve eleştirilerdir. Damak lezzetimizin kaşifleri olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

FRANCHISEE NEDİR?
Franchising, bir ürün, hizmet veya bilgi birikimine,bunlara ait denenmiş, kalitesini kanıtlamış ve başarılı bir markaya, isme  ve bunların satış dağıtım veya işletme imtiyaz hakkına sahip tarafın, belirli bir süre, şart ve sınırlamalar dahilinde işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin bilgi, destek ( know how ) sağlamak suretiyle ticari işleri yürütmek üzere ikinci tarafa verdiği imtiyazdan doğan uzun dönemli ve sürekli iş ilişkileri bütünüdür.

Franchise Almanın Avantajları;
İstatistiklere göre kendi olanakları ile işini sürdürmeye çalışan bir işletmecinin ilk 5 yıldaki başarı oranı %35 düzeylerinde kalırken, franchise sisteminin içinde yer alan bir işletmenin söz konusu dönem içinde başarılı olma oranı %95 tir.Bu oranlar arasındaki çarpıcı fark bile tek başına franchising sisteminin önemini ortaya koymaktadır.

rafet-usta-franchise-şartları-ücreti

RAFET USTA FRANCHISING’IN ORTAKLARINA SUNDUĞU HİZMETLER:
Konusunda uzman ve yetişkin kadrosu ile franchising ekibimiz şu hizmetleri vermektedir:

YER SEÇİMİ:Rafet Usta restaurantı açmak isteyen yatırımcıların ,açmayı düşündükleri yer ile ilgili olarak araştırmalar yapılmakta olup,çıkan sonuçlar çerçevesinde açılış kararı alınmaktadır.

TEKNİK DESTEK:Yatırım kararı verildikten sonra mimari proje ,ekibimiz tarafından hazırlanmakta olup, onaylanan projenin her safhasında kontrol ve denetim hizmeti verilmekte ve koordinasyon sağlanmaktadır.

EĞİTİM:Eğitim ekibimiz tarafından yatırımcı dahil olmak üzere tüm personel, ürünlerin hazırlanması,sunumu,hijyen standartları ve uygulama konularında teorik ve uygulamalı olarak eğitim programlarına alınmaktadır.

LOJİSTİK VE SATINALMA: Restoranların ihtiyacı olan her türlü ürün , Rafet Usta kalitesiyle ve hijyenik koşullarda restoranlarımıza ulaştırılmaktadır.

OPERASYON DESTEĞİ:Restoranlarımız uzman kadrolarımız tarafından belirli sürelerle ziyaret edilmekte olup, işletmenin karlılığını artıracak her türlü faaliyet yapılmaktadır.

YATIRIMCILARDA ARANAN ÖZELLİKLER:Rafet usta franchising sistemini kendi işletmesinde uygulayabilecek deneyime sahip,yenilikçi ve gelişmeye açık bir girişimci olmak öncelik verdiğimiz kriterlerdendir.Kuşkusuz, bir diğer ön koşulda gerekli yatırımları yapabilecek güce ve işletme sermayesine sahip olmaktır.

RAFET USTA FRANCHİSİNG MİSYONU:Geleneksel Anadolu lezzetini dünyaya tanıştırarak geleceğe taşımak.

RAFET USTA FRANCHİSİNG VİZYONU: Lider Türk restoran zinciri olarak bir dünya markası haline gelmek.

Franchise Yatırım Bedeli: Franchise verilen bölge ve metrekareye bağlı olarak 50.000-200.000 TL. arasında değişiyor.

Siz de Rafet Usta ailesine katılmak ve Sucuk Döner Franchise almak istiyorsanız; aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ya da web sitemiz üzerinde bulunan Franchising Başvuru Formu‘nu doldurup göndererek bize ulaşabilirsiniz.

Rafet Usta Franchise-Bayilik İletişim

Adres: Afyon – İzmir K.Yolu 10. Km. Afyonkarahisar

Telefon: 0 (272) 252 5001 – 0 (272) 222 2000

Web: www.rafetusta.com