Puzzle Time Ücretsiz Franchise Veriyor. Puzzle Time ile çok düşük bir sermaye ile kendi işinizi kuracak ve kısa sürede yüksek kazançlar elde edebileceksiniz.

Puzzle Time, “kendine özgün kutusunda” yayınlandığı, ilin seçkin kafelerinin her masasında, işletmelerin kasasında ve bekleme salonlarında bulabileceğiniz, küçük ve orta ölçekli işletmelerin hizmette bulundukları il merkezi ya da ilçelerinde hedef kitlesine uygun,  düşük bütçeyle ve etkili yöntemlerle maksimum sonuç almalarını sağlayan ücretsiz haftalık kafe yayınıdır.

Eskişehir, Afyon ve Kütahya’da faaliyette bulunan Puzzle Time, diğer illere de bayilik veriyor. Yapmış olduğu çalışmalar sonucunda, yaklaşık iki ay içerisinde 3 farklı bölge daha faaliyete geçecek olan Puzzle Time’ı, ücretsiz franchise vermesi sayesinde, siz de kendi bulunduğunuz il merkezi ya da ilçeleri için güzel bir iş fırsatı olarak düşünebilirsiniz.

Puzzle Time’nin profesyonel destek birimi ile hata düzeyini minimuma indirecek ve sistemi pazarlamanın püf noktalarını öğreneceksiniz. Tasarım birimi ile reklam tasarımlarınızda size sürekli destek sağlanacak, isterseniz reklamlarınızı hiçbir bedel almadan hazırlanacaktır.  Yayın ekibimiz ile de her hafta okuyucunun ilgisini çekecek komik hikâyeler, haftalık burç, bunları biliyor muydunuz köşesi bulmaca ve sudoku gibi içerikler hazırlanıyor.

Puzzle Time lisansını aldıktan sonra size, sadece reklam toplamak ve yayınların dağıtımını gerçekleştirmek kalıyor.

İş hakkında ayrıntılı bilgi almak için; www.puzzletime.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Puzzle Time İletişim:

Franchise Direktörü: Mustafa TOPALOĞLU

Telefon: (552) 257 79 90

mustafa@puzzletime.com.tr