Firmamız P.D.J. Parfüm, 2001 yılı Kasımın dan bu yana açık parfüm sektöründe yer edinmiş; tamamen naturel olan ürünlerini Türkiye’ nin dışında Balkanlar, Azerbeycan, Irak, İran ve Rusya ya da satışa sunmuş, gün geçtikçe gelişen açık parfüm sektöründe yeniliklere imza atmış bir kuruluştur.

SAĞLIK RUHSATIMIZ

Üretmiş olduğumuz ürünlerin hammaddelerini (çiçek özleri, esanslar) İsviçre ve Fransa dan ithal eden firmamız, üretim safhasında da T.C Sağlık Bakanlığı standartlarına uyulmuş, gelişen teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılmıştır.

Vizyonumuz

Üretilebilecek en üst düzey kalitede ürün üretmek ve tüketicinin beğenisini kazanabilmek. Tüketicinin ödediği meblanın karşılığını
verebilmek, takdirini kazanmak. Kazanılan her tüketici her birey, kurumumuz adına sektörde markamızı en yükseğe taşıyacak mesai arkadaşımızdır.

Hedefimiz

Türkiye ve çalışmakta olduğumuz komşu ülkelerde ürünlerimizi tüketiciye sunabilecek en üst düzey mağazaları açabilmek, parfüm
kullanıcısı her bireye P.D.J. parfümü ulaştırabilmek. Bu hedef üzerinde tüketiciyle aramızda olan bayilerimizin kar marjını en üst safhada tutabilmek.

BAYİLİK ŞARTLARI

* P.D.J. PARFÜM bayiliği alacak mağazanın konum itibari ile önünde yaya trafiği olan işlek bir cadde üzerinde olması en önde gelen şartımızdır.
* Mağazanın metrekare büyüklüğü 15 ila 35 metrekare arasında olmalı.
* Açılması düşünülen mağazanın bulunduğu ilçe içerisinde başka bir P.D.J. PARFÜM bayisinin olmaması.

Yukarıdaki vasıfları aramamızın sebebi; yatırım amaçlı kullanmayı düşündüğünüz birikiminizin size karlı bir şekilde geri  dönüşümüdür. Açmayı düşündüğünüz  mağaza ticari olarak tarafımızca etüt edildikten sonra onay alır ise hem siz değerli iş ortağımızın hem de kurum olarak bizim ticari bir kayıp yaşama ihtimalimiz çok düşük olacaktır.

ÜRETİCİ FİRMA OLARAK YAPACAKLARIMIZ VE SİZDEN İSTEDİKLERİMİZ

Bayi olacak mağazanın;

* Tabela, ışıklı reklam, gömme alçıpan, gömme ahşap duvar dekorasyonu, bankosu, yeri müsait ise cephe giydirme reklamları, müşterilerin ağırlaması için bar tabureleri, tezgahtar için koltuk v.b. tüm dekorasyon tarafımızca yapılmakta ve bunun için bir  ödenek istenmemektedir.

* Açılışta 500 ad. 8 ml parfüm,

* Üzeride mağazanızın adresini içeren 1000 ad el ilanı,

* Daimi olarak poşet ve hediyelik amaçlı kutu tarafımızca ücretsiz verilmektedir.

Bu şartlar altında, bayilik anlaşmasını yapıp iş ortağımız konumunada olmanız için firmamızdan 15.000 TL lik ürün almış olmanız gerekmektedir.Alacağınız bu ürün paketi fiyatına hiçbir ek ücret eklenmeyecektir. 15.000 TL karşılığı olarak size 15.000 TL lik ürün teslim edilecek ve ücretsiz olarak yukarıda saydığımız hizmetler verilecektir.

Bayilik parası, aidat, S.B onay kağıdı harcı, tabela isim hakkı gibi hiçbir ödenekte bulunmadan sizde P.D.J. PARFÜM ailesine katılın, iş ortağımız olun…

KAMPANYA SÜREÇLERİ

Bayramlar, sevgiler günü, yılbaşı, anneler ve babalar günü gibi özel günlerde dönemsel kampanyalar yapılmakta ve bu  kampanyalardan tüm bayilerimiz haberdar edilmektedir. Bunun yanı sıra bazı bölgelerde kimi parfüm markalarının yapmış olduğu 1 alana 1 bedava adı altında ki kampanyalarda P.D.J. PARFÜM bayisi olan iş ortağımızın kar marjının ve satış adetlerinin etkilenmemesi adını özel kampanyalar düzenlenmektedir.

Düzenlenen bu özel kampanyaya kendi isteği üzere tüm bayilerimiz de iştirak edebilir. 2 al 1 öde adı altındaki kampanya sürecine dahil olmak isteyen iş ortaklarımız kampanya süresince aldığı her ürün için %20 iskonto alacak ve kar marjını düşürmeyerek, bütçesi daha dar olan parfüm tüketicilerine P.D.J. PARFÜM kalitesini sunmuş olacaklar.

PDJ AÇIK PARFÜM

Adres: Atışalanı Caddesi. No: 58 Esenler – İSTANBUL

Telefon: (212) 610 20 55

E-Posta: info@pdjacikparfum.com

WEB: www.pdjacikparfum.com