oskar-cafe-bistro-bayilik-franchise-franchisingOskar Pastacılık, 1975  yılında Ankara’da kurulmuştur. Sektörde 38 yıllık bilgi birikimine sahip olan firmamız, geçen süre zarfında pastacılık sektörünün en bilinen markalarından biri haline gelmiştir. Şuanda Ankara Etlik’te bulunan üretim merkezimizde başta pasta olmak üzere, sütlü tatlılar, unlu mamüller ve 20 çeşit tatlı üretimi yapılmaktadır.Güçlü altyapı, dağıtım ağı, en üst düzeyde eğitimli  personeli ve donanımlı araçlarıyla müşteri memnuniyetini en önde tutarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Oskar Pastacılık; müşteri odaklı bir firma kültürüne sahiptir. Bu kültürün en önemli amacı müşterileri ile uzun yıllar çalışma kültüdür. Bu anlamda müşteri hizmetleri departmanı zaman zaman müşteri anketleri yapmakta ve bu anketler sayesinde müşterilerimizin firmamızdan beklentileri ortaya çıkmaktadır. Ardından müşteri talepleri doğrultusunda çalışmalara yön verilmektedir.

2001 yılından itibaren büyüme atağına geçen Oskar Pastacılık, cafe&bistro konsepti olan Oskar 1975 markası ile ülke geneline yayılmayı hedeflemektedir. Kurulduğu günden itibaren mükemmeliyet çizgisindeki hizmet anlayışıyla müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmeti sağlamayı hedefleyen Oskar Pastacılık, gelen müşteri istekleri doğrultusunda 2006 yılından itibaren Oskar 1975 markasıyla franchise vermeye başlamıştır. Oskar; geçen zaman içerisinde şube sayısını 7 ye çıkarmıştır.

Franchise yatırımcılarından astronomik bedeller almayan ve piyasa rekabet fiyatları ile tedarik sağlayan Oskar Pastacılık, yatırımcıların birikimlerini kazançlı bir şekilde değerlendirmesine imkan sağlamaktadır. , franchise sistemine 2015 yılı sonuna kadar 10 şube daha katmayı hedeflemektedir. Oskar Pastacılık, şubelerine ayrı bir özenle yaklaşmakta ve kendi bütçeleri ile yılın her ayı çeşitli kampanyalarla cirolarını sürekli dinamik tutarak yatırımcılarının memnuniyeti için çalışmaktadır.

Yakın zamanda Master Franchise yoluyla yurtdışında şubeler açacak olan Oskar Pastacılık uluslararası marka olma hedefi yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kalite politikasını Türk Gıda Kodeksi ve hijyenik kurallara uygun depolama ve dağıtım olarak planlayan Oskar Pastacılık, hammadde tedarikinden üretilen ürünlerin şubelere teslimine kadar, ürünlerine kalite standartları uygulayarak sürekli ve güvenilir ürünler üretimini gerçekleştirmektedir. Müşteri ve dolayısıyla tüketici beklentilerini doğru zamanda ve kaliteli ürünle gerçekleştiren Oskar Pastacılık’ın hedefi sürekli müşteri memnuniyetidir.

oskar-cafe-bistro-bayilik-franchise-franchising-veriyor

Franchise çalışmaları yürütülen Oskar 1975 franchise konseptinin en önemli özelliklerinin başında; yatırımcısından yüksek yatırım maliyeti talebinin olmaması gelmektedir. Yatırımcı, Oskar Pastacılık’ın nazarında müşteri olarak değil, uzun ve sürekli bir birliktelik gözettiği iş ortağı şeklinde değerlendirilmektedir.

Oskar Pastacılık yatırımcısına marka değeri ve  kalitesi yüksek ürünleri en ekonomik maliyetlerle sunmayı hedefleyerek, yatırımcısının Oskar markasına yatırdığı birikimlerini en kısa sürede geri dönüşümünü hedeflemektedir. Bu anlamda  Oskar Franchise sisteminin üyesi olan bir girişimci uygun ve kaliteli ürünlerin yanı sıra , eğitim, personel ve reklam desteği gibi franchise sisteminin olmazsa olmazlarına çok ekonomik bir şekilde sahip olmaktadır. Ayrıca açılan şubeler karlılık olabilmesi adına Oskar 1975 denetleme birimi tarafından düzenli olarak denetlenerek açılan şubenin cirosunun en üst düzeyde tutulması hedeflenmektedir.

Oskar 1975, son derece şık dizayn edilmiş konsepti ve zengin menüsü ile göz kamaştırmaktadır. Menüsünde sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra, pasta ve unlu mamül çeşitleriyle dondurma ve yemek menüleri oluşturulmuştur. Bu yapılan çalışmalar ise Oskar 1975 franchise yatırımcısına son derece kazançlı bir şekilde geri dönüşümünü sağlayacaktır. Ürün satışları konusunda son derece şeffaf davranan Oskar Pastacılık son derece güçlü bir satınalma sistemine sahiptir. Buda üretilen ve dağıtımı yapılan ürünlerin asgari seviyelerde fiyatlarla müşterisine ulaştırılmasını sağlamaktadır. Oskar Pastacılık, franchise yatırımcısına mevcut ürünlerle ilgili fiyat listelerini yollayarak yatırımcının herhangi bir şekilde olumsuz düşüncelere kapılmasını engellemektedir.

Franchise Yetkilisi: Selçuk Solak

OSKAR PASTANELERİ /CAFE BISTRO ANKARA MERKEZ

Adres: İncirli Mahallesi. Sezgin Caddesi. No:13/B. ANKARA

Telefon: 0 312 329 77 77

Web:  www.oskarpastaneleri.com