Onxline Ödeme Merkezleri Hakkında

Şirketimiz 1993 yılında Gsm Teknolojisinin Türkiye’ye gelişi ile iletişim dünyasına kapılarını açmıştır. Çağdaş ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olmak vizyonu ile hareket eden şirketimiz modern pazarlama aktivitelerinin tüm unsurlarını bünyesinde barındıran, sunduğu teknoloji ürünü ve hizmetleri ile çağdaş bir şirket olmayı başararak Türkiye’nin lider kuruluşları arasında olmayı başarmıştır.
Girişimci ve yenilikçi yapısı ile teknolojik alandaki gelişmeyi tüm iş alanlarına uygulayan Onxline Ödeme Merkezleri, dünya standartlarındaki kalitesi ile ve sürdürülebilir başarı hedefi ile ilerlemektedir. Kurulduğumuz günden bu yana faaliyet alanlarımızda başarılı ve öncü çalışmalarımızla sürekli kendimizi yenileyerek topluma artı değer kazandırmaya devam etmeyi hedeflemekteyiz.

Hizmetler
Fatura Tahsilatı (Elektrik,Su,Telefon,Cep
Telefonu,Doğalgaz,Dijitürk,Dsmart,vs.vs.vs )
Günü Geçmiş Faturaların Tahsilatı
Kredi Kartı Tahsilatı
Bağkur Ödemesi
Toplu Taşıtlar Vergisi Ödemesi
Trafik Cezası Ödeme
Parça Kontör Yükleme
Telefon Hattı Satışı
Otobüs Bileti Satışı
Uçak Bileti Satışı
Otel Rezervasyon
Tur Hizmetleri


Teknoloji odaklı bir firma olan Onxline, ülke ekonomisine önemli bir güç yaratmak için yatırımlarına her geçen gün bir yenisini ekleyerek, yüksek bilinirliği ve itibara sahip portföyünü uluslararası arenada söz sahibi olabilmek için her geçen gün genişletmektedir. Yarattığımız iş hacmi ile ülkemizi her zaman ileriye taşımayı arzu etmekteyiz.
Türkiye’nin kalkınması için sosyal sorumluluklarımızın gerekliliklerini, gerçekleştirdiğimiz projelerle en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Onxline Ödeme Merkezleri, gelişen ve büyüyen organizasyonda yer almak isteyen girişimciler için Türkiye genelinde bayilikler verecektir. Detaylar için lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bağlantıya geçiniz.

Onxline-İnosis Bilişim Teknolojileri Ltd.Şti

Telefon: (212) 356 24 24

E-Posta: bayi@onxline.com.tr

Web: onxline.com.tr