Mobilboard Türkiye Reklam ve Tanıtım Araçları, bugün Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren Açıkhava mobil – hareketli reklamlardır. Reklam römorkları operasyonel bir reklam servisidir ve aynı zamanda bir mobil aktivite / etkinlik aracıdır.

Mobil billboardlar sabitlerine göre hızla fark edilir, kalabalık alanlarda mobil reklam yaparak hedef kitleye ulaşır.

Reklam mecraları göz önüne alındığında, hedef kitle ile birebir iletişime geçen tek sistem Mobilboard Türkiye’dir.

Günün 10 saati trafikte hizmet veren Mobilboard Türkiye mobil billboard larımız, reklam ve tanıtım faaliyetlerine ek olarak GPS sistemi ile izlenebilmektedir. Bu konuda Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarından biri olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyip raporlamalar ve operasyon konularında geniş kapsamlı ve kalite standartları çerçevesinde bir hizmet vermekteyiz.

Mobilboard Türkiye bir BNS Grup kuruluşu olarak, sektörüne 10 yılı aşkın bir süredir organizasyon, lansman, marka açılışları (brand opening) gibi özel organizasyonlar konusunda hizmet veren grup markalarımızdandır. Bir proje takımı olarak ortaya çıkardığımız Mobilboard Türkiye reklam ve tanıtım araçları outdoor reklam mecraları arasında kendisine farklı bir yer edinmiştir.

Mobilboard Türkiye markası, Türkiye’nin 7 bölgesinde Bölge Ortaklıkları ve tüm illerde verdiği bayilik sistemi ile, mobil reklamları hedef kitle ile buluşturacak yeni franchiselar aramaktadır.

Franchise kiti içerisinde reklam römorklarının teslimi, tüm Mobilboard kurumsal kimlik araçları (katalog, şöfor kıyafetleri, tanıtım cd’si, mail adresleri) ve ulusal satış konusunda Türkiye Satış Koordinatörünün bayiliğiniz altında çalışacak satış temsilcisine vereceği satış ve pazarlama eğitimi bulunmaktadır.

Franchise sistemi gereği; bölgenizdeki yerel reklam satışları ile bir gelir elde edecek ve sistemi bu doğrultuda satın almış olacaksınız.

MobilBoard Türkiye Bayilik/Franchise Yetkilisi:

Balasu YAVUZ

Mobilboard Türkiye Pazarlama Koordinatörü

Mobilboard Türkiye Reklam ve Tanıtım Araçları

Telefon: 0312 441 5665

F aks: 0312 441 5675

Mobil: 0530 200 8137

www.mobilboardturkiye.com

http://mobilboardturkiye.blogspot.com

http://twitter.com/#mobilboard