miss-poem-giyim-bayilik-franchise-franchising

Miss Poem kendi işini kurmak isteyen yatırımcılara cazip bayilik fırsatları sunuyor…

Uyguladığı başarılı büyüme stratejileri sayesinde kısa sürede yurtiçi ve yurtdışında 100 shop ve 600’den fazla corner sayısına ulaşan kadın giyim markası Miss Poem, büyüme grafiğini sürdürmeye devam ederken kendi işini kurmak isteyen yatırımcılara cazip bayilik fırsatları sunuyor.

Miss Poem, kendi işini kurmak isteyen yatırımcılar için hazırlamış olduğu özel bayilik seçenekleri ile iş sahibi olma fırsatı sunuyor. Alışıla gelmiş bayilik avantajlarının dışında kazanca yönelik fırsatlar sunan Miss Poem, avantajlı bayilik fırsatları ile yatırımcılara destek oluyor.

Miss Poem’in yatırımcılara sunduğu bayilik fırsatları arasında detaylı eğitim, kiralama yönlendirmesi, görsel destek, lokasyon seçimi, reklam ve halkla ilişkiler, insan kaynakları, bayi destek birimleri gibi birçok avantaj yer alıyor.

MISS POEM BAYİLİK AVANTAJLARI

* M² dekorasyon maliyeti 250 – 300 TL arasındadır.

* Yatırım maliyetinin geri dönüşü lokasyona göre 6 ay ile max.1 yıl arasıdır.

* Karlılık: Sektör genelinde bayilere verilen kar marjı oranlarının üzerinde bir kar marjı verilmektedir.

* İsim Hakkı: İsim hakkı için bedel talep edilmez.

* Sistemin Parçası Olmak: İyi organize edilmiş ve kanıtlanmış kurumsal bir sistemin parçası olunur

* Kiralama Desteği: AVM kiralamalarının pazarlık aşamasında Miss Poem’ in kurumsal gücü ve desteği sağlanmaktadır.

* Eğitim Desteği: Marka alt yapı ve sistem kurulumu hakkında tüm Know-how aktarılır. Yatırımcı işi bilmese dahi verilen eğitimler ile işletmeyi yürütecek temel bilgileri edinir.

* Görsel Destek: Profesyonel görsel düzenleme ekibi tarafından sezon içinde hem bayi personelini eğitmek hem de mağaza içinde görsel düzenlemeyi sağlamak üzere destek verilmektedir.

* Lokasyon Seçimi: Doğru lokasyonda, doğru metrekarede mağaza açılması için uzman kadro tarafından her türlü araştırma desteği verilmektedir.

* Reklam ve Halkla İlişkiler: Mağazanın mimari tasarımının ve dekorasyonunun planlanması ve tamamlanması sürecini yönetir. Bayilere ücretsiz sağlanan reklam malzemesi (Dönkart, katalog, broşür) video ve önerilen tanıtım yöntemleri ile yerel tanıtım etkinlikleri için yol gösterici olunmaktadır.

* Bayilere verilen ücretsiz malzemeler: Poşet, hediye paketi, katalog, broşür, ürün askısı, kabin perdesi, personel kıyafeti, yaka kartı, reklam tasarımları, mağaza içi imajlar, müzik CD’si, fiyat yönlendirme aparatları, matbu evraklar, Vitrin dekorasyon malzemeleri. Açılışta mağaza tabelasının ücretsiz verilmektedir.

* İnsan Kaynakları Desteği: Bayiler Miss Poem’ in anlaşmalı olduğu kariyer sitelerinin ilan servislerinden ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler. Ayrıca personel seçiminde destek verilebilmektedir.

* Bayi Destek Birimleri

* Bayi iş geliştirme yöneticisi: Her bayi ayda 2 kere ziyaret edilerek sorunları tespit edilir. Her türlü (ürün, satış, fizibilite, idari) problemlerinin çözümünün oluşturulması için gerekli aksiyonlar alınır.

* Bayi Sorumlusu: Mağaza açılış aşamasında tüm gerekli kontrolleri ve takipleri yapar ihtiyaç halinde destek verir.

* Ürün Planlama: Ürünün doğru zamanda doğru adette mağazada bulunması için gerekli tüm çalışmaları yapar.

 * İnsan Kaynakları: Personel arayışınıza ve seçiminize destek verir.

Miss Poem’in cazip bayilik fırsatlarından yararlanmak için ” www.misspoem.com”  internet adresi ziyaret edilebilir veya “444 1 355” numaralı telefondan bilgi alınabilir.