MGORE Emlak Yatırım Sistemi Türkiye Genelinde Bayilikler Veriyor

MGORE, kendini güvende hissederek, aylık sabit bir gelir elde etmek isteyen yatırımcıların tamamı düşünülerek geliştirilmiş yeni bir yatırım sistemidir.

MGORE sisteminde, amacı yüksek kira geliri elde etmek isteyen yatırımcıların sahip olduğu nakit ile, nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen taraflar bulunur.

MGORE-EMLAK-GAYRİMENKUL-YATIRIM-SİSTEMİ-BAYİLİK-ŞARTLARI

MGORE sistemi, kira geliri elde edilerek yapılan bir yatırım sistemidir. Dolayısı ile MGORE, faiz gelirine haram olarak inanan ve nakit birikimlerini, küçük kâr payları ile katılım bankalarına yatırmak zorunda kalan yatırımcılara sunulan alternatif bir yatırım sistemidir.

MGORE için, 81 adet il ve ile bağlı olan ilçelerde her 100.000 nüfus için 1 adet ilçe franchisee’si verilecektir. İl Franchisee’lik bedeli o ilin nüfusunun kişi başına 0.05 $ ile çarpılması sonucunda bulunan rakamdır. İlçe Franchisee’lik bedeli ise kişi başına 0.1 $ ile çarpılması sonucunda oluşan rakamdır.

İlçe Franchisee’leri her 100.000 nüfus için 1 adet olacağından, her bir ilçe Franchisee’lik bedeli 10.000 $ olarak belirlenmiştir. Bu ücret belli bir franchising oluştuktan sonra artacaktır.

Bütçenize göre il yada ilçe Franchisee’si olabilirsiniz.

Örnek olarak Ankara ilini ele alalım. Ankara’nın nüfusu en son verilere göre yaklaşık 5.000.000 kişiden oluşmaktadır. Buda Ankara ili için, İl Franchisee’lik bedelinin 5.000.000 Kişi x 0.05 $ = 250.000 $ olması anlamını taşımaktadır. Ankara da yaklaşık olarak 50 tane ilçe Franchisee’si verilecektir. Bu sayı nüfusun 100.000 den fazla olduğu ilçeleri kapsamaktadır. Bizden, 250.000 $ vererek Ankara ilinin Franchisee’lik hakkını alan bir yatırımcının yapması gereken tek şey 50 tane ilçe Franchisee’si bularak kendine bağlı Franchising ağını kurmaktır. Bu işlem il Franchisingine 50 x 10.000 $ = 500.000 $ kazandırırken aynı zamanda kendisine bağlı Franchisee’lerin yaptığı her işten de % 20 kazanmasını sağlar.

Ayrıca Franchising sözleşmelerinde verilen ücretlerin tamamı, franchising sözleşmesi zamanı içinde amortisman olarak vergiden düşecektir. MGORE markası için sözleşme zamanı 5 yıldır. İl ve İlçe Franchisee’lerinin ödeyecekleri, Franchising ücretlerin tamamı 5 yıl içinde her yıl % 20 olmak üzere vergiden düşer. Özetle sıfır maliyetle iş kurulmuş olur.

Sayfanın altında sistemin nasıl çalıştığını gösteren videoyu izleyebilirsiniz.

MGORE Bayilik İletişim Yetkilisi: Emre Demir

Adres: Kızılırmak Mahallesi. 1443 sokak 33/20. Çukurambar/Çankaya-ANKARA

Telefon:  0506 973 80 33

E-Posta:  info@mgore.com.tr

Web: www.mgore.com.tr