lokman-aktar-bayilik-bayilik-franchise-franchisingMerkezi Ankara’da bulunan Lokman Aktar, aktar bayilikleri veriyor. Hali hazırda 50 şubesi bulunan Lokman Aktar, bu sektöre bireysel ya da kurumsal olarak yatırım yapmak isteyen yeni girişimcilerini ve şirketleri arıyor.

Lokman Aktar; insana saygısı, cevreye duyarlılığı ve teknolojiye yatkınlığı ile, sunduğu doğal sağlık cozumlerini “Sağıklı Yaşam Kaynağınız” sloganı ile tum dunyaya yaymayı amaçlamaktadır.

Bu doğrultuda Kalite Politikamız;
·        Toplam kalite Yonetim Felsefesi ışığında, tum calışanlarımızın benimsediği takım ruhu ana prensibi ile ISO 9001:2000 standardına gore kurulan Kalite Yonetim Sistemimizin surekliliğini sağlamak ve etkinliğini surekli iyileştirmek.
·        Değişen ve gelişen muşteri şartlarını, kurmuş olduğumuz pazarlama-satış stratejisi ile takip ederek tam karşılamak suretiyle muşteri memnuniyetini en ust duzeye cıkarmak.
·        Calışanlarına değer veren, iyi işleyen, tedarikcileriyle sağladığı işbirliği neticesinde gelişen ve geliştiren, sosyal sorumluğu ve cevre bilinci yuksek bir organizasyon oluşturmaktır.
·        Gıda uretimi yaptığımız alanlarda halk sağlığının korunması ve guvenilir gıda elde etmek amacyyla hijyen sanitasyon faaliyetlerine gereken onemi vermek calışanlarımızı gıda guvenliği konusunda surekli eğiterek, bilinçlendirmektir.

Lokman Aktar’dan bayilik almak isteyen girişimciler online başvuru için BURAYA TIKLAYARAK Bayilik Başvuru Formuna ulaşabilirler

Lokman Aktar Bayilik İletişim Bilgileri

Adres: Öz Ankara Toptancılar Sitesi. 8.Blok No:251 Gimat Macunköy- ANKARA

Telefon: 0(312) 397 20 91

Web: www.lokmanaktar.com