LESCO WOOD

LESCO  ürünleri “çevre duyarlılığı” bilincinin bir keşfidir. LESCO Teknolojisi, ahşap granülleri polimer ile karıştırarak hem orman kaynaklarını daha verimli kullanıyor hem de doğaya ve insan sağlığına dost malzemeleri kullanıcıya sunuyor. Çevre duyarlılığını 2007 yılında çevre konusunda en iyi yenilikçi marka (Brand of Environmental Innovation) seçilerek tescilleyen LESCO markalı tüm ürünler % 100 geri dönüşümlüdür.

Ahşap Kompozit Üretiminde Hız ve Kalite

LESCO ürünler,  500.000 metrik ton yıllık üretim kapasitesine sahip 50.000 metrekare kapalı alan tesislerde üretilmektedir. Son teknolojinin kullanıldığı LESCO tesislerinde, ISO 9000 kalite kontrol sistemi uygulanmakta, tüm ürünlerin her parçasının homojenliği ve sabit kalitesi sağlanmaktadır.

Masif ahşap görünümde, iklim koşullarına, suya, basınç ve yangına dayanıklı ürünlerimiz, muadillerine (masif ahşap, PVC içerikli ürünler ve diğer ahşap kompozit ürünler) göre çok daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kesinlikle toksit madde içermez ve bakım gerektirmez.

Ürünlerimizin tamamı, hammadde (IQC), üretim kontrolü (PQC), nihai ürün testleri (FQC) yapılmakta ve teslimattan önce (OQC) kontrol ve testleri yapılarak son kullanıcıya teslim edilmektedir.

LESCO WOOD; Doğal, dekoratif bir görüntüye sahiptir. Lesco wood içeriğinde % 70 oranında ahşap granül bulundurmaktadır. Ürünlerimiz, muadillerine göre çok daha dayanıklı, uzun ömürlü ve sağlamdır. Tüm ürünlerimiz, deformasyona ve tüm iklim şartlarına karşı dayanıklıdır. Zaman geçtikçe eğilmez, çatlamaz, kıymıklaşmaz, parçalanmaz ve soyulmaz. Yüksek basınca, yangın ve ateşe dayanıklıdır, alev almaz. Sudan etkilenmez ve su sızdırmaz, kaymayı önleyici yüzeye sahiptir ve döşemelerde su ile temas halinde üzerinde kayılmaz, çıplak ayakla dolaşabilirsiniz.

KULLANIM ALANLARI

LESCO WOOD, ahşap ve suntanın kullanılabilindiği her yerde rahatlıkla  kullanılabilir.

* Havuz kenarları, Güneşlenme terasları
* Dış Cephe Kaplamaları
* İç Cephe Kaplamaları
* Tüm bahçe yürüme yolları
* Pergola, veranda, balkon ve korkuluk
* Ev ve otellerin banyo-duş zeminleri
* Ağaç ve laminant parke yerine zemin kaplama  malzemesi olarak
* Siding duvar kaplaması, merdiven, çatı kaplama ve ara bölme
* Kapı, pencere, mobilya, dolap, raf, sedir, banko, şark köşesi, şezlong vs
* İskele, köprü, kaldırım, bahçe çiti
* Prefabrik yapı, ahşap ev, bungalow, hayvan barınakları, taksi durakları ve büfeler

LESCO Türkiye olarak, daha yüksek kaliteli ürünler ve birinci sınıf hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Misyonumuz, müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla, yüksek performanslı alternatif malzemeler sunmaktır.

Yeni bayiler arıyoruz. Eğer siz de Lesco Wood Türkiye bayisi olmak istiyorsanız, lütfen iletişim bilgilerimizden bizimle bağlantıya geçiniz.

LESCO WOOD TÜRKİYE

Adres: Gazi İş Merkezi. Birecik Sokak. No:1/18 Maltepe-ANKARA

Telefon: (312) 472 41 92

Web:  www.lesco-tr.com