kurtoglu-dekor-3d-baskı-sistemleri-bayilik-veriyor

Kurtoğlu Dekor, dekorasyon baskı  ürünleri ile tüm Türkiye’ye bayilikler ve tüm dünyaya distribütörlükler vermektedir.

Kurtoğlu Dekor ; 2003 yılında pimapen sektörü ile başlayıp ilerleyen yıllarda dekorasyon alanında faaliyet gösteren bir firmanın da katılımı ile 2014 yılında tek çatı altında birleşmiş bir firmadır. Firmamız sublimasyon metodu ile görselliği ve kaliteyi ön planda tutarak, tercih edilen yaşam alanlarının dekorasyonunu yapmaktadır.

Kurtoğlu Dekor,  kendine özgü kimyasal ürün ve teknikler ile alışageldik dekorasyon firmalarından çok daha farklı bir çizgidedir. İstenilen her resmi sağlam ve kalıcı bir şekilde seramik ve cam’a işleyerek evlerinize, işyerlerinize renk katıyoruz. Ürünlerimiz tüm kimyasal temizlik malzemelerine, ısıya , buhara ve mekanik darbelere karşı dayanıklıdır.

Kurtoğlu Dekor  sublimasyon tekniği ile;

*  Kanvas tablo

* Resimli seramik baskı

* Resimli MDF baskı

* Resimli metal baskı

* Resimli Cam baskı  yapmaktadır.

TEKNİK DETAYLAR

*Sublimasyon ile farklı mekanlarda farklı ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte çeşitli tasarımlar yaratılabilir, fotoğraftan daha detaylı ve canlı görsel neticeler elde etmek mümkün hale gelir.
*Sublimasyon ile uygulayacağınız ürün grubunda bugüne kadar hiç elde edemediğiniz yüksek görsellik düzeyi ve sınırsız sayıda renk kartelasına ulaşmanız artık çok kolay.
*İstenilen her ölçü malzeme üzerine istenilen her resmi sağlam ve kalıcı bir şekilde işlemektedir
*Ürünlerimiz özellikle mutfak tezgah arası, duşa kabin içi ve banyo klozet arkasında tercih edilmektedir.
* Ürünlerimiz Avrupa ve Amerika normları gereği, toksik maddeler barındırmaz, ağır metaller, kükürt ve phataletes içermez.

NE KADAR DAYANIKLI?

Ürünlerimiz her türlü kimyasala karşı oldukça dirençlidir( çamaşır suyu, tuz ruhu vs..). Yoğun bileşenli temizleyiciler, toz bileşenli temizleyiciler, sıvı temizleyiciler gibi piyasada farklı alanların temizliğinde kullanılan her türlü temizlik maddesiyle rahatlıkla silinebilir. Üzerindeki desen veya görsel asla zarar görmez.

Baskılarımız, -20 derecede bile ilk günkü yapısını korumuştur.  Görselli bir ürün 4 gün derin dondurucuda bekletilerek test edilmiştir.

Çok yüksek sıcaklıklara dayanıklı bir ürün konumundadır. Dolayısıyla üzerine direkt dökülen sıcak sıvılardan etkilenmez. buhara ve mekanik darbelere karşı dayanıklıdır.

Dış etkenlere karşı dirençli, yanmaz, çizilmez, leke tutmaz.

NEDEN BAYİLİKLER VERİYORUZ_

Amacımız, Kurtoğlu Dekor firmasını , kaliteli ve farklı hizmet anlayışını tüm Türkiye’ye yaymaktır.
Bu sebepten dolayı Kurtoğlu ailesi olarak, her il ve ilçede bulunmak ve tüm müşterilerimize ulaşmak istiyoruz.

BAYİLİK ÇALIŞMA ŞEKLİ VE ŞARTLARI

1- SATIŞ NOKTASI

Şehir gözetmeksizin her il yada ilçede kurulabilir. Sektöre yakın olması dışında herhangi bir şart aranmaz. Merkezden yada mevcutsa o bölgede bulunan ana bayilerinden bitmiş montaja hazır ürünleri teslim alarak müşterisine satış ve montajını gerçekleştirir. Liste fiyatı üzerinden %25 ıskontosu vardır.

2- BÖLGE BAYİ

Üretim yapmayan ana bayi statüsünde çalışan firmalardır. Kendisine teslim edilen bölge de satış noktaları oluşturur. Bitmiş ürünü merkezden teslim alarak satış noktalarına dağıtır.

Bölge bayi hakkı için 10.000 TL ürün bağlantısı zorunluluğu dışında ekstra bir şart yoktur. Hava parası isim hakkı talep edilmez. Merkez gerekli gördüğü durumda banka teminat mektubu isteyebilir. Liste fiyatı üzerinden %50 ıskontosu vardır. Bir şehir de birden çok bölge bayi olabilir. Şehrin ekonomik yapısı ve büyüklüğüne göre karar verilir.

3- ANA BAYİ

Bölge bayi hakkı için; 30.000 TL ürün bağlantısı zorunluluğu dışında ekstra bir şart yoktur. Hava parası isim hakkı talep edilmez. Merkez gerekli gördüğü durumda banka teminat mektubu isteyebilir. Liste fiyatı üzerinden %50 ıskontosu vardır.

Ana bayi bulunduğu bölgede dekorasyon, inşaat, mutfak ve seramik firmaları gibi noktaları alt bayii yada satış noktası olarak oluşturur. Teşhirler yapar. Liste fiyatı üzerinden %50 iskonto alır. Ana bayilik aldığı şehrin sınırları içerisinde bölge korumaya sahiptir. 30.000 TL bağlantı gerektirir.
İnternet yada herhangi bir kanaldan gelen siparişler direk olarak o bölgede ki bayi ye yönlendirilmektedir. Henüz bayilik verilmemiş il veya ilçelerden gelen talepler de mesafe olarak en yakın olan bayi ye yönlendirilecektir.

Bayilik talebinde bulunan şahıs yada firmaların tüm hakları, sözleşme ile garanti altına alınacaktır.

Not: Proje işler liste fiyatı üzerinden değerlendirilmez özel çalışma yapılır.

Kurtoğlu Dekor’dan bayilik almak istiyorum diyorsanız, aşağıdaki iletişim bilgilerinden bağlantıya geçebilirsiniz.

Kurtoğlu Dekor Bayilik Yetkilisi: Gökhan Göksu

Telefon: 0 555 592 06 06

Web: www.kurtogludekor.com

www.facebook.com/resimlidekorasyon