kocatepe-1949-kahve-evi-bayilik-şartlarıTürkiye genelinde 28 şubeye ulaşan Kocatepe 1949 Kahve Evi, kahve sektöründe franchise almak isteyen girişimciler için franchising veriyor.

1919 yılında Ankara’da Bayan Maruşya ile Kurukahveci olarak başlayan Kahvecilik serüveni, 1987’de kurumsallaşmış, 1996’daKocatepe Kahve Evi konsepti ile hizmet vermeye başlamış, Kahve Evi konsepti ile gerek Türk kahvesini, gerek dünya kahve çeşitlerini, kendine özgü yiyecek ve içeceklerle çağdaş işletme çatısı altında birleştirmeyi başarmıştır. Pazarda belirli bir yeri olan marka yeni yatırımcıları ve dinamik yapısı ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Markanın en büyük amacı, Türk kültürünün bir simgesi olan Türk Kahvesini yeni ve gelecek nesillere tanıtmak ve sevdirmektir.  28 şube ile hizmet veren marka, çok yakında açılacak  yurt dışı şubeleri  ile, Türk kültürünü dünya ile paylaşmak ve kahveyi sevdirmek için ilk adımını atılmış olacak. Kahve Evi konsepti son yıllarda ülkemizin yükselen kazanç kaynaklarından biri olarak göze çarpmaktadır.

Sekiz ülkeye ihracatı, 40 yurtiçi şubesi, her ay artan franchisee‘ leri, ayda ortalama 600 bin misafir adedi, aromalı kahve pazarında pazar liderliği olan Kocatepe Kahve sektöre ve ekonomiye değer katan markalarımızdandır. 

kocatepe-1949-kahve-evi-franchise-franchising-bayilik

Özel formülleri ile üretimini yaptığı gerçek kahve lezzetleri, leziz ve sağlıklı menüleri içeren dünya mutfağı konsepti ile yüksek kar sağlarak istihdam oluşturan Kocatepe 1949 Kahve Evi konseptini, franchisee’ leri ile paylaşarak franchise yatırımcılarını sektörün gelişerek büyümesine ortak ediyor.

Kocatepe 1949 Kahve Evi Franchise Almak için 7 Neden

1- Yüksek Kazanç

2- Şeffaflık

3- Eğitim

4- Geniş Menü

5- Operasyonel Uzman Destek

6- Denetim Sıklığı

7- Tanıtım Desteği

Kocatepe 1949 Kahve Evi Franchising Yetkilisi: Zafer Demir : Telefon:  (312) 424 14 54

Web: www.kocatepekahveevi.com.tr