juste-bayilik-franchise-franchising

Juste, Türkiye genelinde Çikolata, Waffle, Dondurma ve İçecek magaza ve kiosk “franchise“ları verecek girişimciler arıyor.

Juste, gerçek çikolata ve dondurmanın vazgeçilmez hazzını sevenleriyle buluşturdu. Şimdi ise ailenin yeni üyesi ‘’Juste Waffle’’ı tüm sevenlerine sunuyor.

Hem lezzet, hem görsellik açısından çok zengin bir menü içeriğine sahip olan ‘’Juste Waffle’ tamamen mevsimin taze meyvalarından, herkesin damak tadına uygun, kişiye özel olarak hazırlanıyor. Juste Waffle doyumsuz ve eşsiz lezzetleriyle ve özel soslarıyla Juste kiosklarındaki yerini alacak.

Herkes Düşük Kalorili Waffle İle Tanışacak…

Juste Waffle misafirleri, diğer Juste konseptlerinde de olduğu üzere çay- kahve ürünlerinin yanı sıra slush ve limonata gibi soğuk içecek ürünlerini tatma imkânı da bulacaklar. Ayrıca düşük kalorili light waffle ürünü ile Juste, hem lezzetten hem formundan vazgeçmek istemeyenlere hitap edecek.

Franchise sistemiyle, Türkiye ile birlikte bilhassa Ortadoğu ve Afrika bölgesinde yayılmayı hedefleyen JUSTE, düşük yatırım bütçesi ile yatırımcısına girişimci olmanın hazzını tattırmayı hedeflemektedir. Zengin menü seçenekleri, özel tatları ve uygun satış fiyatları ile çok kısa bir zaman da müşterilerin ilgi odağı olan JUSTE ürünleri, profesyonel pazarlama ve franchising ekibi ile yatırımcılarına da en üst düzeyde hizmet vermektedir.

juste-waffle-dondurma-çikolata-içecek-franchise-bayilik-franchising-şartları

Juste Kimdir?

Tug groupe bünyesinde 2000 yılından itibaren faaliyet gösteren Medmonde firmasının bir markası olan “Juste” grubun da desteği ile uluslararası pazarlarda tanınan bir marka olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

Uluslararası pazarlarda kültürel tatların bir harmonisi olan “Juste”, gerçek çikolata ve dondurmanın vazgeçilmez hazzını sevenleri ile buluşturmayı hedeflemektedir.

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarlarında özel tasarlanan kiosk ve cafelerle yayılmayı planlayan “Juste” bu konuda temaslarını sürdürmektedir.

Juste Franchisee olmak

Franchise adayları öncelikle titiz bir şekilde araştırılmakta ve eğitim sürecini tamamladıktan sonra onay alabilmektedir. Faaliyetleri süresince de belirli periyotlarla da denetlenerek uygunluklarının sürekliliği sağlanmaktadır.

Juste’un Franchisee Destekleri

* Uzman kadrosu ile iş ortaklarına sürekli gelişim sağlamak,
* Ar-ge faaliyetleri yaparak yeni ürünler geliştirmek ve sektörel yeniliklere uyum sağlamak,
* Periyodik eğitim ve denetimler yaparak ürün ve hijyen kalitesinin sürekliliğini sağlamak,
* Franchise toplantıları düzenleyerek JUSTE ailesininin koordinasyonunu sağlamak,

Franchisee Adaylarının Yükümlülükleri

* Satış yeri satın almak yada kiralamak,
* Gerekli tüm izin ve belgeleri temin etmek,
* Üretim ve sunum hijyeni açısından , gerekli tüm düzenlemeleri yapmak ve gereken tedbirleri alarak, uygulamak,
* Önerilen ekipman ve malzemeleri kullanmak,
* Standartlara ve tarifelere bağlı kalmak,
* Uygulama kılavuzuna bağlı kalmak,
* FRANCHİSOR tarafından verilen bütün eğitimlere katılmak,

 JUSTE Bayilik Franchise İletişim Bilgileri

Adres: İçerenköy Mah. A.Nihat Tarlan Cd. Eryılmazlar Sk. Ali Kartal İş Merkezi No:4/6. Ataşehir İstanbul

Telefon: 0216 455 2600

Web: juste.com.tr