infolang-dil-okulları-bayilik-franchise-franchisingYılların getirmiş olduğu tecrübe ve Türkiye’de yaptığı atılımlarla kendi alanındaki eğitim sektörünün lider kuruluşu olan InfoLANG Dil Okulları, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu yüzlerce mezunuyla eğitimli ve uzman kadroları iş dünyasına kazandırdı. Şimdi ise tüm dünyada son yılların en geçerli iş kurma metodu olarak kabul edilen Franchising Sistemi ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilere InfoLANG Dil Okulları’na ortak olma fırsatını sunuyor.

InfoLANG Dil Okulları, Franchising Sistemi ile kendi işini kurmak isteyen eğitimcilere ve girişimcilere işbirliği teklif ediyor .

InfoLANG Dil Okulları geliştirmiş olduğu ” InfoLANG Metoduyla” alanında tamamen uzmanlaşarak, ihtiyaca yönelik çözümler üretmeye devam ediyor. Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy ve Ankara Şubelerinde konusunda uzman ve mesleklerinde kariyer sahibi eğitim kadrosuyla yabancı dil eğitimi hizmet veren InfoLANG Dil Okulları oluşturduğu “Konuşma Odaklı Özel Gruplar’’ ile klasikleşmiş metotları terk ederek ,% 90 ve üzeri derslere devam eden öğrencilerine koşulsuz ‘’Öğretme Garantisi’’ uyguluyor.

Türkiye’de yabancı dil eğitimleri alanında franchise sistemini uygulayan InfoLANG Dil Okulları, kurulduğu günden bu yana eğitimli ve uzman kadroları iş dünyasına kazandırmaya devam ediyor. Geliştirmiş olduğu CRM tabanlı otomasyon sistemi, profesyonel pazarlama, reklam ve tanıtım hizmetleriyle girişimlere çok büyük fırsatlar sağlıyor. Şimdi ise tüm dünyada son yılların en geçerli iş kurma metodu olarak kabul edilen Franchising Sistemi ile kendi işini kurmak isteyen eğitimcilere ve girişimcilere işbirliği teklif ediyor .

InfoLANG Dil Okulları, Franchising Sistemi sayesinde, tüm sektörlerin ortak paydası olan yabancı dil eğitiminde lider bir ekibin sağladığı avantajlardan yararlanarak yüksek standartlara sahip oluyor ve kurumsallaşıyorsunuz. Siz de hayallerinizi, profesyonel bir ekibin tecrübesiyle birleştirip bir adım öteye taşıyarak, bulunduğunuz bölgede Genel İngilizce, Mesleki İngilizce, İş İngilizcesi, Sertifika programlarına ek olarak Rusça, İtalyanca, İspanyolca eğitimlerini verirken, sektörün de lideri olun.

Franchise Verilmesi Düşünülen Öncelikli Lokasyonlar

Kadıköy İzmir Kayseri Tokat Nevşehir
Üsküdar Konak Trabzon Adıyaman Kırıkkale
Altunizade Karşıyaka Mardin Kütahya Bolu
Ümraniye Bornova Balıkesir Elazığ Burdur
Sarıyer Aliağa Ayvalık Ağrı Bingöl
Mecidiyeköy Çiğli Edremit Çorum Hakkâri
Ataşehir Çeşme Erzurum Batman Karaman
Bağcılar Bursa Kahramanmaraş Çanakkale Karabük
Sefaköy İnegöl Van Biga Bilecik
Bahçelievler Adana Aydın Osmaniye Erzincan
Beylikdüzü Konya Nazilli Yozgat Kırşehir
Bahçeşehir Antalya Denizli Isparta Yalova
Tuzla Alanya Sakarya Şırnak Sinop
B.Çekmece Kemer Muğla Giresun Bartın
K.Çekmece Manavgat Fethiye Muş Iğdır
Maltepe Kumluca Bodrum Edirne Çankırı
Kartal Gaziantep Marmaris Aksaray Artvin
Pendik Şanlıurfa Tekirdağ Kastamonu Gümüşhane
Taksim Mersin Çorlu Düzce Kilis
Ankara Kocaeli Eskişehir Uşak Ardahan
Çankaya Gebze Malatya Niğde Tunceli
Etimesgut Diyarbakır Afyonkarahisar Amasya Bayburt
Keçiören Hatay Ordu Kırklareli
Mamak Manisa Ünye Bitlis
Kızılay Salihli Sivas Rize
Ümitköy Samsun Zonguldak Kars
Yenimahalle Bafra Kdz Ereğli Siirt

InfoLANG Dil Okulları Franchising  İletişim Bilgileri

İlgili: Franchising Müdürlüğü
E-Mail: franchise@infolang.com
Telefon: +90 216 550 99 52
Web: www.infolang.com