İnternet üzerinden emlakçılık yaparak saygın bir kariyere sahip olabilirsiniz. Online Emlakçılık Sistemi ile zaman kaybetmeden daha çok parayı rahatça kazanabilirsiniz.

Hiç düşündünüz mü neden dev şirketlerden küçük işletmelere kadar tüm dünyada herkes internetle zirveye çıkmak için çalışıyor? Artık interneti kullanarak büyük iş ve iletişim ağlarına dahil olamayan şirketler ayakta kalamıyorlar. Bunun nedeni de günümüzde internetin zaman kaybetmemek için çok daha fazla kullanılmasıdır. İnsanlar artık bilgisayarının başında halledebilecekleri işler için saatlerce trafiği çekmekten ve üstüne bir de aksiliklerle uğraşmaktan bıktılar. Bu yüzden şirketler müşterilerle buluşmak için internete taşınıyor ki zaten gelecekte de herkes sonsuz fırsatlar vadeden bu dünyaya adım atacak.İşte bu noktada online ve mobil emlakçılık, değişimin en kazançlı alanı haline geliyor.
Peki, online emlakçılığın 10 basit adımı nedir?
  1. Üyeliğiniz başladığında online eğitimlere katılarak emlakçılığın püf noktalarını öğrenirsiniz.
  2. Müşteri programı ile ihtiyacınız olan hazır müşterileri alırsınız. Tüm emlak ve müşteri bilgilerine, bilgisayarınız ya da cep telefonunuz ile ulaşabilirsiniz.Size özel hazırlanan web sayfanızdan ve diğer emlak sitelerinden ücretsiz olarak pazarlama ve tanıtım yapılır.
  3. Program pazarlama kampanyalarınızı yürütülür ve sektörde daha fazla tanınırsınız. Emlak müşterilerine özel pazarlama yazıları gönderilir.
  4. Program sayesinde emlak müşterilerinizle randevularınız ayarlanarak, satış anlaşması yapma olanağı bulursunuz. Size, yapılan düzenli hatırlatmalar sayesinde işinizin aksamasını önlersiniz.
  5. Müşterilerinizle randevularınız ayarlanarak  emlakları gezdirirsiniz.
  6. Alıcıdan, satın almak istediği emlak için yazılı teklif alırsınız.
  7. Emlak sahibi, alıcının teklif formuna teklifi kabul ettiğini yazar ve imzalar.
  8. Program, satış için gerekli evraklarınızı sırasıyla hazırlarken siz de alıcı ve mal sahibiyle beraber tapuya gidersiniz.
  9. Taraflardan aldığınız komisyonun tamamı sizin olur.
Avukatlarımız ve tüm satış destek ekibimiz bu süreçte her an yanınızdadır. 7 gün 24 saat web sayfanıza gelen hazır müşterilerle sadece satışa ve para kazanmaya konsantre olursunuz.
İLKON EMLAK Franchise ücretleri ve aidatları, seçtiğiniz pakete göre aylık 400$’dan, 10Yıllık 8000$’a kadar değişiyor . Ne kadar uzun süreli paket alırsanız franchise aidatı da ona göre daha az miktarda oluyor.
Franchise paketlerini ve ücretlerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.
İlkon Genel Merkez
Adres: Büyükdere Caddes,. No:185 Kanyon Ofis Binası. Kat:6 Levent-İSTANBUL
Telefon: 0212 496 30 10

http://emlak.ilkon.com