HG TURKEY Temizlik Ürünleri, Türkiye’genelinde bayilik çalışmalarına başlamıştır.

HG TURKEY Temizlik Ürünleri Dağıtım Pazarlama ve Tic.Ltd.Şti. Hakkında

HG Turkey;  merkezi Hollanda’da bulunan, evlerin hem içi hem de dışı için yüksek kalitede temizleme, koruma ve bakım ürünleri üreten HG International (Hagesan) firmasının Türkiye distribütörlüğünü gerçekleştirmektedir.

HG International; 1960 yılında İsveç’te kurulmuş ve ilk ürün çalışmalarını Stockholm Üniversitesi’nde başlatmıştır. 1969 yılında küçük bir Hollanda firması, HG ürünlerini İsveç’ten ithal etmeye başlamış ve ilerleyen zamanlarda Hollanda’da bir üretim tesisi kurulma kararı alınmıştır. Zaman içerisinde HG; Belçika, İngiltere, Almanya gibi ülkelere ürün göndermeye başlamıştır. Bu ülkeleri Orta Asya, Kanada ve Amerika gibi diğer ülkeler de takip ederek HG ürünlerini kendi ülkelerinde satışa sunmaya başlamışlardır.

HG; 2000 yılında İngiltere’deki bir firmayı satın alarak Hagesan UK, 2001 yılında Belçika’daki bir firmayı HG Belgium adı altında kendi bünyelerine dahil etmiştir. 2009 yılında da Hollanda, İngiltere ve Almanya’da da olduğu gibi İspanya’daki bir firmayı da sahiplenmişlerdir. Şimdi de Türkiye’de distribütörlük vererek HG Turkey ile iş ortaklığı yapmaktadırlar.

HG halen; 200’ü aşkın çalışanı ile 45 ülkedeki zincir marketlerde 300 farklı ürün çeşidini tüketiciye sunmaktadır. Ürünler; Avrupa Standartları çerçevesinde, ambalaj ve etiketleriyle birlikte HG bünyesinde üretilmektedir.

HG TURKEY bayilik başvurusu için; BURAYA TIKLAYARAK Başvuru Formunu doldurup bize gönderebilir veya detaylar için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bağlantıya geçebilirsiniz.

HG TURKEY

Adres: Çatalçeşme Mahallesi. Bağdat Caddesi. Turab Sokak. No:6/2. Kadıköy-İSTANBUL

Telefon: (216) 361 25 00

Web: hgturkey.com.tr