haci-alioğlu-çiğ-köfte-franchise-bayilik-franchising-şartlarıDamak tadını farklı bir anlayışla müşterilerine sunan Hacı Alioğlu Çiğ Köfte kısa zamanda farklı şubeleriyle geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunan firmamız, tamamen doğal ve eşine az rastlanır tadıyla Türkiye çapında öne çıkan, sektöründe 1 numara olan aday firmalardan biridir.

 Hacı Alioğlu Çiğ Köfte  olarak sektöründe kendi üretimiyle ürün portföyünü zenginleştiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan,müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışıyla; yapılanmasını değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirebilen lider bir firma olmak arzusundadır.

Yatırım da riski en aza indirgeyen ve hatta gelir garantili Çiğköfte sektörüne güçlü bir marka, zengin bir konsept, inanılmaz lezzetiyle yatırımcısına her türlü desteği veren Hacı Alioğlu Çiğköfte’den franchise bayilik almak ve aramıza katılmak için bizimle irtibata geçiniz.

Hacı Alioğlu Çiğköfte Franchise Bayilik Şartları

1.) Kurulacak bayinin yaya ve araç trafiğini yoğun olduğu işlek bir noktada olması

2.) İsim hakkı bedeli tarafınızdan talep edilmemektedir.

3.) Açılacak olan bayinin kurulum giderleri bayi tarafından karşılanacaktır.

4.) Firma ile bayi arasında yapılacak olan her iki tarafın çıkarlarını koruyan bayilik sözleşmesi yapılacaktır.

5.) Firmamızca belirlenmiş olan konsepte uygun olarak kurulacak bayinin kurulum aşamasında tarafımızca yönlendirileceksiniz.

6.) Yazılı ve görsel medyada yayınlacak olan her türlü reklam giderleri ile ilgili olarak bayiden herhangi bir katılım payı ya da ücret talep edilmeyecektir.

7.) Faaliyete girecek olan bayide çalışacak olan personel açılış öncesi eğitime tabi tutulacak ve daha sonraki aşamalarda firmamız tarafından gerekli teknik bilgi ve destek verilecektir.

8.) Ürünlerimiz son derece kaliteli malzeme ve hijyenik ortamda üretilmekte olup bu üretim şartları iso 9001 ve iso 22000 kalite belgeleri ile tescillenmiştir.

9.) Ürünlerimiz üretim tesislerimizden bayiye ulaşıncaya kadar hijyenik ortamlarda vakumlu ambalajlar ile tarım ve köy işlerinin izni dahilinde tarafınıza sevk edilecektir.

Franchising almanız için birkaç sebep…

– Düşük yatırım maliyeti ( düşük sermaye ile başlamak isteyen girişimciler için ideal)
– Düşük risk
– Yüksek gelir
– Hızlı sermaye geri ödemesi
– Uluslararası bir marka (tüketicileri cezbeden)
– Yönetmesi kolay
– Taze ve sağlıklı ürün

 Franchise Bayilik Başvurusu için iletişim:

GSM 0530 526 80 44
GSM 0545 28 38 444

Web: hacialioglucigkofte.com