get-up-çcoukların-zihinsel-gelişim-eğitimleri-denius-academy-bayilik-franchise-veriyorGETUP® ZGE, çocuklarin zihin ve kisilik gelisimlerini destekleyen egitimler veren bir programdir. Bu egitimlerin hepsi, bilimsel veriler isiginda gelistirilmis uygulamalardan olusur. Çocuklarin Zihin ve Kisilik gelisimleri üzerine özgün materyaller üretip egitimlerini bu sekilde gerçeklestiren GETUP® ZGE, bu özelligiyle Türkiye’de ve Dünya’da ‘ilk ve tek’ olma özelligine sahiptir.

GETUP® ZGE Zihin ve Kisilik Gelistirme Egitimleri’nin basarisi ve geçerliligi dünya çapindaki saygin kurum ve kuruluslar tarafindan tasdik edilmistir. Akademik düzeyde pek çok bilim insani, bu egitimlerin bilimsel yöntemlere uygun oldugunu kabul etmistir. Ayrica GETUP® ZGE, vermis oldugu egitimlerin kalitesini artirmak için Türkiye’nin ve Dünya’nin en seçkin kurum ve kuruluslariyla da isbirligi yapmaktadir.

GETUP® ZGE çocuklarin zihinsel ihtiyaçlarina göre egitim materyali üretebilmek için farkli branslardan uzmanlari bir araya getirerek kendi bünyesinde GENIUS ACADEMY®adi altinda bir arastirma ve gelistirme birimi kurmustur. GENIUS ACADEMY® ekibi, çocuklarin zihinsel yeteneklerini gelistirecek binlerce özgün ve özel uygulama üretmistir. Bu uygulamalarin en önemli özelligi ise çocuklarin seviyelerine göre uyarlanmis olmalaridir. Bu sayede her çocuk için ihtiyacina göre bir egitim programi uygulanmaktadir.

ARGE çalismalari uzun yillar devam eden GETUP® ZGE, 2009 yilinda Izmit’te kurulmustur. Bugün, kisa sürede yakaladigi basarilar sayesinde Türkiye’nin dört bir yanına bayilikler vermektedir.

GETUP® ZGE Franchise Bayilik

Firma Ismi : GETUP® ZGE
Bayilik Kategorisi : Egitim
Kurulus Yili : 2009
Sube Sayisi : 5

Bayilik Sartlari : Sartlar hakkinda detayli bilgi için lütfen bizimle iletisime geçiniz..

Bayilik ile ilgili Destekler : Detayli bilgi ve özel tanitim katalogumuzu incelemek için lütfen bizimle iletisime geçiniz.

Bayilik Yatirim Maliyeti : 40.000 TL

Ortalama kar marji : 100.000 – 300.000 arasi

Yatirim Maliyetinin ortalama geri dönme süresi : 0-6 ay arasi

GETUP® ZGE Franchise Bayilik İletisim Bilgileri

İlgili Kisi : Emin Talha KURTKAYA

Adres : Alemdar Cad. Soydan Is Merkezi Kat:2 Daire:81 İZMİT/ KOCAELİ

Telefon : 0262 331 4405 / 0542 502 61 58
E-posta : subebasvuru@getupturkiye.com

Web: getup.com.tr