GENDOLFBAU Real Estate, HOROĞLU İNŞAAT firması tarafından 2008 yılında kurulmuş ve 2010 itibarı ile Türkiye’deki faaliyetlerini EN/Grup Tic.Ltd.Şti.  çatısı altında sürdürmek üzere İş/Hizmet aktivitelerine devam etmektedir.

GENDOLFBAU faaliyetlerini, Almanya’da kimyasal ürünler, Türkiye’de Kurumsal Gayrimenkul&Franchise satışında öncülük yaparak misyonunu gerçekleştirmektedir.

EN/Grup Tic.Ltd.Şti. /GENDOLFBAU Real Estate, Türkiye’de kurumsal olarak Gayrimenkul Yatırım, Danışmanlık, Proje Satışı, Kiralanması ve Expertiz(Değerleme) çalışmalarını, tüm bölgelere Franchise satışlarını, profesyonelce bir şekilde, teknolojinin en son tekniklerini, isim ve markasını Kurumsal Gayrimenkul&Franchise kullanarak yürütmektedir.

EN/GROUP/GENDOLFBAU Real Estate’deki çalışanlarımız ve Türkiye’deki Bağımsız Franchise İşletmeleri; Gayrimenkul Danışmanlığı konusunda uzman, deneyimli, profesyonel, güler yüzlü, araştırma ve geliştirmeye önem veren, disiplinli bir yapıya sahiptir.

Kullandığı teknolojiye büyük yatırımlar yaparak, profesyonel pazarlama teknikleriyle sürekli büyük yenilikler gerçekleştirmek suretiyle sektörde ilklere imza atmayı hedeflemektedir. Kendi işini kurmak isteyen girişimci şahıs ve işletmecilere,  düşük sermaye ile yüksek ve risksiz kazanç fırsatını sunmakta olan EN/ GRUP/GENDOLFBAU Real Estate; merkez bünyesinde kurulu Bilgi-İşlem Departmanının, tüm Türkiye’deki Bağımsız Franchise İşletmelerine bedelsiz olarak kuracağı programlar, profesyonel web sayfası ve “Network Bağlantısı” ile gayrimenkullerini, Merkez ve diğer Franchise işletmelerle paylaşımlı olarak, Türkiye çapında pazarlama ve reklam yapma şansını sunmaktadır.

EN/GRUP-Gendolfbau Real Estate Franchise Başlama Tarihi

Türkiye pazarına 2008 yılında itibaren, gerekli olan altyapı kurulumu ile Franchise vermeye başlamıştır.

EN/GRUP-Gendolfbau Real Estate Franchise Giriş Bedeli

Franchise Giriş Bedeli Beş(5) Yıl İçin; 6000 Euro+KDV ile 9000 Euro+KDV arasında, bölgeye göre değişmektedir.

Franchise Bedelinin Dışında Yapılacak Olan Ödemeler

Franchising bedeli dışında; Reklam Katkı Payı olarak ve Sürekli Franchise Ödemesi(Royalty) olarak sadece 500Euro + KDV / AY istenmektedir.

*Detaylı görüşmelerin, Merkez Ofisimiz bünyesinde yetkililerle yapılması uygun görülmektedir.

GENDOLFBAU REAL ESTATE

Adres: Paris Caddesi. No:38/6.  P.K. 06540 Kavaklıdere / ANKARA

Telefon: (312) 468 00 26

Fax: (312) 468 00 36

E-Posta: info@engrup.co info@gendolfbau.com

Web: www.engrup.cowww.gendolfbau.com