gayrimenkul-franchise-danışmanlık-semineri-2013Uluslararası dev bir network sahibi ERA, hizmet vermeye başladığı Türkiye’de ve yeni bir soluk getirdiği gayrimenkul danışmanlığı alanında bilgi paylaşımı odaklı sektör buluşmalarını başlatıyor.

“ERA Sohbetleri” başlığı ile düzenlenen toplantıların ilki 12 Şubat 2013 Salı günü Divan İstanbul’da(Elmadağ) gerçekleştirilecek. Gayrimenkul danışmanlığı alanında franchising yöntemi ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilere yönelik bir içerikle hazırlanan etkinlikte, katılımcılar alanında uzman konuşmacılardan bilgiler alacaklar.

ERA Türkiye’nin gayrimenkul danışmanlığı alanında kalite gelişimine katkı yapmak amacıyla bilgi paylaşımına verdiği önemin altını çizen ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu etkinlikle ilgili olarak; “Sektörde hizmet ve insan kaynağı kalitesini daha ileriye taşımak amacıyla, ‘ERA Sohbetlerini’ başlatıyoruz. UFRAD işbirliğinde düzenlediğimiz ‘ERA Sohbetleri’nin ilkinde, dinamik ekonomik ortamın getirdiği fırsatları değerlendirmek ve franchising ile kendi işini kurmak isteyen; özellikle de gayrimenkul danışmanlığı alanına ilgi duyan girişimcilere çok faydalı bilgiler aktaracağız” dedi.

ERA Avrupa Başkanı François Gagnon‘nun yanı sıra, Garanti Bankası Ekonomik Araştırmalar Birim Müdürü Ali İhsan Gelberi ve UFRAD Başkan Yardımcısı ve Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Okutur‘un da panelist olarak yer alacakları toplantı, Profesör Kerem Alkin‘in moderatörlüğünde gerçekleştirilecek.

Toplantıda 2012 yılı ekonomisi ve 2013 beklentileri, genel yatırım ortamı, franchise olanakları ve gayrimenkul danışmanlığı sektörü ele alınacak. Davetlilerin, hem etkinlik öncesi, hem de etkinlik sırasında iletebilecekleri sorular, panel içeriğinin etkileşimli ve odaklı gelişmesini sağlayacak.

Profesör Kerem Alkin moderasyonunda gerçekleşecek panelin katılımcıları ve konuları şöyle olacak;

·    Garanti Bankası Ekonomik Araştırmalar Birim Müdürü Ali İhsan Gelberi / “2012  ve 2013 ekonomi, yatırım ortamı ve emlak sektörü değerlendirmesi,

·        UFRAD Başkan Yardımcısı ve Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Okutur / ‘Marka Olmak ve Franchise Sistemi’,

·        ERA Avrupa Başkanı Francois Gagnon / ‘Başarılı Bir Gayrimenkul Franchise Olmanın Sırları’

12 Şubat Salı günü Divan İstanbul’da saat 10.00 – 12.00 arasında tüm katılımcılara açık ve ücretsiz olarak düzenlenen seminere katılmak için www.eraturkiye.com adresinden kayıt yaptırmaları yeterli olacak.

ERA Türkiye Hakkında:

ERA,  40 yılı aşkın tecrübesi ile tüketici odaklı ürün ve hizmet geliştirme konusunda gayrimenkul danışmanlığı ve pazarlama sektöründe dünyanın lider markaları arasında yer almaktadır. ERA’nın 35 ülkeyi kapsayan uluslararası dev portföyünde 38 binden fazla broker ve gayrimenkul uzmanı ile ve 3 binden fazla satış ofisi bulunmaktadır.

Avrupa’da aralarında Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Lüksemburg, Hollanda, Portekiz, Romanya, İsveç, İsviçre ve Türkiye’nin de bulunduğu 15 ülkede binden fazla ofisi ile ERA, Avrupa’nın en hızlı büyüyen konut gayrimenkul ağına sahip konumdadır.

ERA, Türkiye’de yenilikçi yaklaşımı, mesleki standartlardaki eksiklikleri gidermeye yönelik eğitim çalışmaları ve katma değerli hizmetleri ile 2012 yılından itibaren hizmet vermeye başladı. Başta İstanbul olmak üzere, Türkiye çapında franchise sistemi ile büyümeyi hedefleyen ERA Türkiye,  sektördeki hizmet kalitesini iyileştirmek amacıyla yüksek kaliteli gayrimenkul aracılığı ve danışmanlığı hizmetlerini sunarak eğitimli  profesyonellerin yetişmesine destek olacak.