g-data-antivirüs-bayiliği-yıldızlar-programı-bayilik-şartlarıG DATA Antivirüs Türkiye Yıldızlar Programı İş Ortaklığı kapsamında, Anadoolu kentleri öncelikli olmak üzere yurt genelinde bayilikler veriyor.

GDATA Yıldızlar Programı Nedir?

GDATA Yıldızlar Programı alışılagelmiş kanal programlarından farklı yapısıyla bayisini koruyan ve tam pazarlama desteği sunan özel bir programdır.

Rekabet savaşlarının sonucu oluşan düşük karlılık sorununa çözüm olarak geliştirilen “Yıldızlar Programı” sektörün en büyük derdine çözüm sağlıyor. Program üyesi Yıldız Bayilerine özel vade seçenekleri, rebate hakları ve özel indirimler sağlayan GADATA Yıldızlar Programı, BTHABER Şirketler Grubu gücünü de arkasına alarak programını elit pazarlama hizmetleri ile zenginleştiriyor.

Sektörün en belirgin ve büyük problemi olan düşük marj derdini, tamamen ortadan kaldıran program Türkiye çapında sadakat, güven ve dayanışma temellerine dayanan aile yapısını bu program ile gerçekleştiriyor.

GDATA Yıldızlar Programı, Türkiye’nin tüm şehirlerinden seçilecek olan maksimum 100 adet bayiyi kapsar. 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerliliğini sürdürecek olan program gereği 100 Yıldız Bayi (çok büyük çoğunluğu her ilden 1 bayi şeklinde olacaktır) bulunduğu yörenin TEK GDATA SATICISI ünvanı ile fiyat ve rekabet avantajlarının yanı sıra pazarlama destekli güçlü bir yapının bileşeni olacaktır.

Her Yıldız Bayi’nin kendi şehrinde kendi ürünü için rekabete girmeden hem bireysel hem kurumsal ürünlerin satışını yapabileceği, yıl sonunda extrarebate ödemeleri ile güçlendirilmiş programın en önemli avantajı , BTHABER şirketler grubunun gerçekleştireceği çoğu pazarlama faaliyetlerinde iş ortağı ismi, logosu ve firma özet detayları ile yer alacaktır. Tamamı ücretsiz olmak üzere BThaber Gazetesi, e-Devlet Dergisi ve diğer Sektörel eklerde reklam, Bilişim Zirvesi, BTvizyon, Teknoloji Platformları gibi etkinliklerde tanıtım, sunum ve stand hakları da sağlanabilecektir.

Gdata Türkiye Yıldızları Bayilik Avantajları

Amacı:  Türkiye çapında adeta  bir aile tadında , karşılıklı sadakat, güven ve dayanışmaya dayalı iş ortaklığı programıdır.

Süresi : 31 Aralık 2016

Katılımcılar :  Türkiye’nin her şehrinden en fazla 1 adet olmak üzere (bazı şehirlerde 1’den fazla) 100 sayısında limitli bayi oluşumu.

Faydaları : Yörenin tek satıcısı olarak, fiyat , avantaj ve pazarlama destekli bir yapının bileşeni olmak

– Şehrin tek bayisi olarak tek satıcısı olmak.

– Hem bireysel hem kurumsal ürünlerin satışı.

– Yıl sonu extra rebate.

– Çoğu pazarlama faaliyetlerinde bayi ismi ve logo kullanımı  (TAMAMI ÜCRETSİZ OLARAK, Bthaber gazetesi , e-devlet dergisi ve sektörel eklerde reklam,  Bilişim Zirvesi, Btvizyon, teknoloji platform etkinliklerde tanıtım, konuşma ve stand imkanı).

Şartları:

– Antivirüste sadece Gdata ürünlerini satmak

– Yıllık hedefi kabul etmek (ilk 2 çeyrekte hedef tutmazsa anlaşma sonlandırılır)

– Proaktif pazarlama ve satış (Bayilere ve kullanıcılara)

G Data Antivirüs Bayiliği almak isteyenleri için iletişim bilgileri:

Bayilik İletişim: man@btburada.com.tr

Web: antivirus.com.tr