Parfüm sektörüne oldukça iddialı giriş yapan Eyfel Perfumum adı altında, Türkiye üzerinde 63 adet satış noktasında hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti öncelikli prensibimizdir. Parfümlerimizin kalıcılık oranları yüksektir ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

MİSYONUMUZ

* Eyfel Parfum olarak Dünya’da bilinirliğimizi artırmak

* Her geçen gün artan ürünlerimizle, rakiplerimizi kalite, inovasyon, ürün değeri ve çeşitlilik olarak geride bırakacak ve herkesin tercih ettiği bir kozmetik sektörü olmak üzere imaj yaratmak.

* Herkesin satın alma tercihi olmak.

* Çeşitlilik gösteren ürünlerimizle kişisel ve kaliteli hizmet veren, tüketici ile uzun süreli ilişki kurabilen şirket olmak.

* En beğenilen marka olmak

* Yeni gelişimleri takip ederek, maddi – manevi portföyümüzü iyileştirerek, örnek alınan ve tercih edilen bir model haline gelmek.

Eyfel Perfumum, %95 kar marjı sunarak, Türkiye genelindeki bayilerini artırmaya devam etmektedir ve sizlerin de aramıza katılmasını diliyor ve bu karlı bayilik teklifini öneriyoruz..

Eyfel Perfumum Bayilik Yetkilisi ve İletişim: Mehmet Bey (554) 722 22 20

Eyfel Perfumum (Eyfel Parfüm) 2013 yılı bilgiler güncellenmiştir:

Eyfel Perfumum Bayilik Yetkilisi ve İletişim:

SATIŞ KOORDİNATÖRÜ
Mehmet Bey (554) 722 22 20

Eyfel Perfumum (Eyfel Parfüm)

Adres: Bağlarbaşı Caddesi. No:42-44B. Gaziosmanpaşa-İSTANBUL

Telefon: – 0 (554) 722 22 20

Web: eyfelparfum.com
mail:eyfelperfumum@hotmail.com.tr
sipariş adres:eyfelsiparis@hotmail.com

NOT: Bize iletilen tanıtımla ilgili sürekli olarak iletişim bilgilerine bir süredir ulaşılamadığı bilgisi gelmektedir ve sitemize yönelik hakaret boyutlarına varan şikayetler gelmektedir, öncelikle şunu belirtelim biz sadece bize iletilenleri yayınlıyoruz. BayilikFranchising Sitesi sadece bayilik / franchise veren şirketlerin içeriklerini yayınlamaktadır, içeriklerdeki iletişim bilgilerinin doğruluğundan, değişikliğinden sorumlu değildir ve her yayınlanan tanıtımın iletişim bilgilerini sürekli olarak takip etmek zorunda değildir, bu tür durumlar bayilik / franchise veren şirketin sorumluluğudur. Yeri geldiğinde iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak isteyenler bize bildirdiği zaman, biz her zaman güncellemesini yaparız. Bu arada tanıtım yazılarını yayınladığımız firmalardan hiçbir ücret almadığımızı da belirtelim.