egestar-kimya-temizlik-ürünleri-angelforce-bayilik-şartlarıEgeStar Kimya,  endüstriyel ve evsel kullanıma yönelik temizlik kimyasalları alaninda faaliyet göstermekte olan bir firmadir,genel temizlik ürünleri,oto bakım ve temizlik ürünleri. endüstriyel temzilik ürünleri,havuz kimyasalları ve dezenfektanlar olmak üzere hayatımızın bir çok alanınında temiz ve hijyenik bir ortam sunmaya yaşadığımız ortamlardan zevk almanızı sağlamak için şimdi daha çok çalışıyor.

Sorumluluğumuz ağır başarmamız gereken çok projemiz var . Sorumluluğumuzdan kaçmadan projelerimizi büyük bir azimle yerine getirdik getirmeye devam ediyoruz.

En küçük işletmeden en büyük fabrikaya kadar kurumların temizlik ürünü gideri bulunmaktadır. Her kurumun ihtiyaçları farklı olduğu için, Ege Star Kimya bu konuda proje bazında hizmet üretmektedir.

Türkiye’de bir ilke imza atarak sizin ürününüz bölümünü internet sitemize koyma cesaretine kolay sahip olamadık çok çalıştık çalışmaya devam edeceğiz. Biliyoruz,ki bütün başarıların altında bilgi,birikim,tecrübe,paylaşım,azim vardır.
Biz bütün bunları başarabilen büyük bir aileyiz .

EGESTAR Kimya %100 yerli sermayeye sahip bütün yatırımlarını özkaynakları ile başarabilecek altyapı ya sahip örnek bir firmadır. Kuruluşundaki amacı kendi coğrafyasında başarılı olmayı bölge ekonomisine katkı sağlamak olan firmanın şimdiki hedefleri 2008 yılı sonunda ulusal bir marka olabilmek ve aynı dönem sonunda Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere yurt dışına ürün ihraç etmektir. EgeStar Kimyanın genç,dinamik yapısı bilgi birikimi ve alt yapısı bütün bu hedefleri sapmaksızın yerine getireceği gerçeğine götürmektedir.

EGESTAR KİMYA TEMİZLİK ÜRÜNLERİ İLE HER İLE BİR BAYİLİK HER BÖLGEYE BİR DİSTRİBÜTÖR

Türkiye genelinde her ile bir bayiilik çalışması kapsamında tüm illerde işini ciddiye alan pazar payı oluşturabilecek ciddi iş ortaklarına ihtiyaç duyulmuştur.

Sizinde ihtiyacınız tecrübesine güvenebileceğiniz ticari birikimini paylaşabileceğiniz ciddi bir firmanın ürünlerinin bayiiliği ise Egestar kimya hep yanınızda .

Her ile bir bayiilik oluşturulmasının yanı sıra bölgeye hakim bölge distribütör oluşturulacak bölgenin tüm sorumluluğu distribütör.e verilecektir.

Sizde bayiimiz yada bölge bayiimiz olmak istiyorsanız lütfen irtibata geçin, bayiilik yada bölge bayiiliği ile ilgili form talebinde bulunun.

AngelFORCE Egestar kimyanın tescilli temizlik ürünü markasıdır.

EgeStar Kimya Temizlik Ürünleri Bayilik İletişim

Adres: 10021 Sokak. No:31. İ.A.S.B. Çiğli-İZMİR

Telefon: (232) 327 37 28

Web: www.egestarkimya.com