eftekin-ithalat-ihracat-espanol-estrella-parfüm-franchise-bayilik-franchisingEftekin İthalat&İhracat, kozmetik sektöründe “Espanol Estrella” markasıyla yer alan, “Parfüm ve Saç Bakım Ürünleri” için Türkiye genelinde franchise bayilikler vermektedir.

Eftekin İthalat&İhracat

Firmamız, kozmetik sektöründe saç bakım yağları parfüm çeşitleri şampuanlar duş jelleri saç kremleri gibi ürünlerin üretimini yapmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında franchise bayiliği ve ülke disdribütörlüğü gibi bayilik sistemlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılama gayreti içerisindeyiz.

Neden Espanol Estrella Parfüm ve Saç Bakım Ürünleri için Bayilik Almalısınız?

Sadece parfüm üretmiyoruz. Daha çok kozmetik çeşidi, daha çok satış ve kar demek, bu da bizi diğer parfüm firmalarından ayıran en önemli özelliklerden biridi. Sunduğumuz desteklerin sınırsız olması, tercih edilme sebeplerimizdendir. Franchise konseptimiz, dünya sıralamasında en beğenilen franchise konseptleri arasındadır

Eftekin İthalat&İhracat Espanol Estrella Bayilik & Franchise Sistemi

Yeni iş kurmak ve macera aramadan garantili kazanç isteyen girişimciler için, yüksek kar oranı ile gözde bir sektör olan parfüm sektöründe dünyanın önde gelen franchise konsepti uygulayıcıları tarafından hazırlanmış, dünya sıralamasında üst düzeyde olan bir mağaza yapısını sizler için sunuyoruz.

Franchise ve ülke distribütörlüğü olarak iki tip bayilik alınabilir:

Franchise bayiliğinde aranan şartlar, en az 20 m2 merkezi bir cadde üzerinde iş yeri yaklaşık yatırım maliyeti işyeri m2 sine göre değişebilir olmakla beraber ortalama 40 000 TL.civarıdır.

Ülke distribütörlüğünde aranan şartlar,  yeterli altyapıya sahip olmak, araç eleman dağıtım ağı gibi…

Bu iki tip bayilik sisteminde de, bayinin gereken yatırımı yapacak maddi yeterliliğe sahip olması gereklidir.
Ayrıca, yatırım maliyetlerinin KOSGEB desteği ile bir kısmını geri alabilirler, gerekli detayları bağlı bulundukları il KOSGEB‘ lerinden öğrenebilirler.

Bayilik Destekleri

Firmamız, tüm bayilerine iş ortağı mantığıyla yaklaşmaktadır ve bayilerimizin satışını artırmaya yönelik dönemsel olarak TV reklam desteği, uzman desteği ve yurt dışı tatil kampanyaları, lojistik destek, ürün garantisi gibi birçok konuda bayilerimizin çıkarlarını gözeten bir politika izlemekteyiz

Bayilerimizden beklentimiz, ürün marka değerinin korunması ve marka kalitesine uygun satış politikalarının izlenmesi, bu büyük ailenin bir parçası olduğunu unutmadan bir satış politikası izlemesidir.

Eftekin İthalat&İhracat Espanol Estrella Kozmetik Ürünleri  Franchise Bayilik İletişim Bilgileri

Telefon:  +90 532 387 70 47

E-Posta: info@ertekin.com 

Web: eftekin.com