Düşler Şatosu Anaokulları,Marka gücü ve imajını yeni girişimcilerle paylaşıyor…

Düşler Şatosu Anaokulları, 10 yılı aşkın süredir her geçen gün gelişen marka gücü ve imajına inanarak, eğitimde uyguladığı yenilik ve tecrübelerini aktaracağı franschise ortakları arıyor.

Eğitimdeki modern ve model anlayışıyla farklı bir vizyon oluşturan Düşler Şatosu Anaokulları, eğitim sektöründeki başarılı hizmet garantisini kazanca dönüştürmek için franchise uygulamasını başlatıyor. Siz değerli girişimcilere büyük bir olanak sağlayıp, eğitim sektörünün bir parçası olma fırsatını veriyor.

Düşler Şatosu Anaokulları ilk francshing ‘ni vererek, Düşler Şatosu Erenköy Anaokulları olarak eylül ayı ortalarında hizmete giriyor. İstanbul içi ve şehir dışında farklı lokasyonlarda da franschise taleplerini değerlendiriyor.

Düşler Şatosu Anaokulları, başarı grafiğini her geçen gün daha da üst seviyeye taşıyor. Faaliyetleri ve uyguladığı eğitim-öğretim sürecinde sektörün başarılı isimleri arasında yer alıyor ve uyguladığı eğitim sistemi ile fark yaratmaya devam ediyor.

Kurumun girişimcisi olmak, eğitim sektöründe öncüler arasında yer almak, temel amaçların hedef alındığı değerleri doğru yöntemlerle ve başarıların ilke edinildiği alanlarda sürdürmek için Düşler Şatosu Anaokulları ile iletişime geçiniz.

www.duslersatosu.com

Tel: 0216 456 34 10

Detaylı Bilgi için:

Emel Ercan İslamoğlu

Emel Ercan İletişim Danışmanlığı

Düşler Şatosu Anaokulları Basın Danışmanı

(0532) 201 89 19

emel@emelercan.com