durance-kozmetik-butik-mağaza-bayilik-franchise-franchisingİstanbul ve Ankara’daki butik mağazalarının yanısıra çeşitli alışveriş merkezlerinde doğal kokuları müşterisiyle buluşturan Durance, Türkiye’de franchise ile büyümeye hazırlanıyor. Her kentte en az 1 franchise ile yer almayı hedefleyen Durance, kadın iş ortaklarına ise bazı avantajlar sunuyor.

Adını Fransa’nın organik tarım bölgesi Provence’ın bir nehrinden alan ve doğallık oranı en az yüzde 95 olan kozmetik, kişisel bakım ve mekân kokularını tüketiciyle buluşturan Durance, yeni iş ortakları arıyor.

Fransa’da 1997’de kurulan ve 20 ülkede temsilciliği bulunan Durance, Türkiye’ye 2008’de Leo Pazarlama ile adım attı. Geçen sürede Durance butikleri, seçkin eczaneler, ev dekorasyon ve hediyelik eşya mağazalarında alıcısına ulaşan Durance, satış noktalarını franchise ile artıracak.

Franchise bedeli 10 bin euro

“Doğal yaşama sanatı” sloganıyla doğal ve çevreci yaşam tarzını benimseyen girişimcilere keyifli bir iş olanağı vadeden Durance’ın franchise fırsatına sahip olmanın bedeli ise masraflar hariç 10 bin euro (Yaklaşık 27.000 bin TL).

Kadın girişimciye sürprizlerimiz olacak

Durance Türkiye Temsilcisi ve Distribütörü Özlem Oktar Varoğlu, Türkiye’de ilk kez franchise vereceklerini ve butik yerinin çok önemli olduğunu ifade etti. Özlem Oktar Varoğlu, “Yeni ortaklarımızla her şehirde, özellikle AVM’lerde ve alışverişin gözdesi caddelerde yer almayı amaçlıyoruz. Dükkânlar minumum 30 metrekare, maksimum 50 metrekare olacak” dedi.

Öncelikli hedefleri arasında İstanbul, İzmir, Antalya, Mersin, Bursa ve Eskişehir bulunduğunu belirten Özlem Oktar Varoğlu, kadın girişimcilere sundukları sürprizleri ise şöyle açıkladı: “Kadın girişimcilere hazırladığımız destek paketinde Mağaza yeri için ücretsiz danışmanlık, plan ve proje ve reklam-tanıtım giderlerine katkı payı alınmayacak. Yani ilk yatırım maliyeti oldukça düşük tutuluyor. İlk Franchise’imizi Fransa’da fabrikamıza unutamayacakları bir seyahate götürmeyi planlıyoruz. ”

Not: Durance ürünleri yüzde 95+ doğal içerikli, paraben ve phenoxyethanol içermiyor ve hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

Satış noktamız olmak, kurumunuzda Durance kullanmak veya franchise butik olmak için bize ulaşın:

Durance Türkiye Franchise İletişim
Adres: Nenehatun C. 72/5 GOP – Ankara
Telefon: 0312 448 03 43
E-Posta: kurumsal@durance.com.tr

Web: www.durance.com.tr/franchisebutik.aspx