dry-clean-express-bayilik-franchise-franchising-şartlarıDry Clean Express Kuru Temizleme Franchise bayilikleri veriyor.

Dry Clean Express Kimdir?

1972  yılında kurulan “ AGS TEKSTİL” kurumsal firmaların tekstil temizleme işlemleri için ilk adımı 2003 yılında çamaşırhane kurulumu ile gerçekleştirmiştir. Bu sektördeki faaliyetlerini başarı ile devam ettiren firma ilk çamaşırhane kurulumundan 3 yıl sonra 2006 yılında ise bireysel müşterilere de en iyi hizmeti verebilme düşüncesi ile “ DRY CLEAN EXPRESS ” markasını ve konseptini oluşturmuştur.

Dry Clean Express’in marka değerinin kısa sürede ilk sıraya yerleşmesi ; Konseptin içerdiği son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel kadro ile nitelikli ve kaliteli hizmet verilerek sağlanmıştır. Günümüzde bilinçli ve çağdaş insanımıza hizmet vermenin ne denli güç olduğunun bilincinde olarak faaliyetlerini aralıksız devam ettiren “ DRY CLEAN EXPRESS “   2011 – 2012 – 2013 yıllarında üst üste ALTIN MARKA ödülünü kazanmıştır. “ DRY CLEAN EXPRESS ” markasının başarısı “ AGS TEKSTİL “ ‘in  bundan sonraki aşamalarda bu başarıyı pekiştirme ve şubelerinin sayısını artırma yönünde kararlar almasını sağlamıştır.

Türkiye’de sektöründe öncü olan “Dry Clean Express” gelişime açık yönetim biçimine sahip olup, müşterileri, çalışanları ve rakipleri tarafından tercih ve de takdir edilen bir marka olma özelliğini taşımaktadır. “Dry Clean Express” bu başarısı hedeflerine doğru zamanlı odaklanmasından kaynaklanmaktadır.

dry-clean-express-bayilik-franchise-franchising-şubesi

DRY CLEAN EXPRESS tüm şubelerinde, yüksek teknoloji ürünü olan kuru temizleme cihazlarını kullanır, yıkama ve ütüleme araçları ihtiyaçlarınızı karşılayacak yüksek teknolojiye sahip ürünlerdir.DRY CLEAN EXPRESS tüm şubelerinde konusunda eğitimli ve deneyimli personel istihdam eder.

Neden Dry Clean Express Franchise Almalısınız?

* Dry Clean Express, Türkiye’de 64 ü geçen bayileri , 320yi aşan personeli ve günlük 2 milyon parça temizleme kapasitesiyle Türkiye’nin lider kuru temizleme firmasıdır.

* Yüksek Marka Bilinirliği Ve Potansiyeliyle Kuru Temizleme Sektörüne Düşük Riskle Girmenizi Sağlar.

* Türkiye Çapında Gün Geçtikçe Büyüyen Ve İşletme Prestiji Artan Lider Kuru Temizleme Ağının Bayiliğini Alarak Bir Parçası Olma Şansına Uygun Maliyetlerle Sahip Olun.

* Kuru Temizleme İşletmenizin Açılacağı Lokasyonun Özelliklerini Analizini Yapıyor Uygun Şartlar İçin Size Uygun Çözümler Üretiyoruz.

* Dry Clean Express, Franchise Üyelerine Sunduğu Kuru Temizleme Eğitimlerinde Sürekliliği Her Zaman Sağlar

* Üyesi Olduğu Kuru Temizleme Firmalarına Sağlanan İşletme Araçları Her Zaman En Yüksek Teknolojidir.

Dry Clean Express Franchise İletişim Bilgileri

Adres: Acarsize Binası. A Blok. No:5. Acarkent, Beykoz – İSTANBUL

Telefon: 444 31 47

Web: www.drycleanexpress.com.tr