BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTEYEBİLİRSİNİZ,

Çünkü;

  • 1997′ den beri mobil teknolojiler geliştiriyoruz.
  • Ürün satmıyoruz, ürün danışmanlığı yapıyoruz.
  • Desnet müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlayamayan, test edilmemiş, en az 1 yıl sahada kullanılmamış hiçbir ürünü sunmaz.
  • Desnet  her zaman en iyi markaları en iyi şartlarda sunar.
  • Desnet ürün danışmanları şeffaftır, ürünleri, fiyatları, iyiyi-kötüyü açık açık sizinle paylaşır.
  • Desnet saha koşullarını iyi bilir.

Desnet, sizi müşterisi gibi değil, iş ortağı olarak görüyor.Mobil Satış/Sipariş/Dağıtım/Servis

Sahada sıcak satış, soğuk satış veya dağıtım yapan şirketlerin tüm süreçlerini yönetebilecekleri sistemdir. Stok takibi, dağıtım planlama, sevkiyat ve faturalama on-line olarak yönetilir.

Mobil Satış/Dağıtım Sistemi bayilerin süreçlerini de takip eden merkezi bir altyapı sunar. Bayilere satış-dağıtım sürecinde aktif bir rol vererek maksimum kazanım sağlar. Web tabanlı ara yüzü ile her yerden kolayca erişim sağlar.

Web Tabanlı Yönetim

Merkez personeli, bayiler ve tedarikçiler web tabanlı ara yüz ile sisteme her yerden erişim sağlayıp sadece kendilerine verilen yetkiler kapsamında işlemleri gerçekleştirir.

Yine web üzerinden alınan raporlar ile saha işlemleri ve trend takip altında tutulur. Raporlamada da yetki kontrolü ile her kullanıcı sadece kendisi ile ilgili rapor ve rakamları görür. örnek olarak Satış raporunu merkez personeli tüm bayiler ve ürünler bazında alabilirken bayiler sadece kendi satışlarını, tedarikçiler ise sadece kendi ürünlerinin satışlarını görebilir.

El Terminali

Sahadaki plasiyerler kendilerine verilen görevleri dayanıklı endüstriyel el terminalleri üzerinden takip edip tamamlarlar. Bu görevler (satış, dağıtım, veri toplama) bir gün önceden web tabanlı yönetim sisteminden tanımlanmıştır. Sabah gün başı yapan plasiyer aracına yükleyeceği ürünleri ve dolaşacağı rotayı görür.

Entegrasyon

Mobil dağıtım sistemi firmanın kullandığı ERP sistemine entegre olabilmektedir. Böylece bayilere yapılan stok hareketleri ERP den alınıp, sonuçta oluşan fatura veya irsaliyeler ERP sistemine aktarılabilmektedir.

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi aşağıdaki katalogtan detaylı inceleyebilirsiniz.

http://issuu.com/omerekinci/docs/desnet-el-terminali-katalog

İletişim :

Desnet Satış Ofisi

Adres :  Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merkezi Kat: 3 No:18 Mecidiyeköy – İstanbul

Tel :  ( 0212 ) 347 42 22  (pbx)

Faks :  ( 0212 ) 347 42 24

Eposta :desnet@desnet.com.tr

www.desnet.com.tr