desa-deri-ayakkabı-çanta-ceket-bayilik-franchise-franchisingDESA olarak ailemize, heyecanımızı paylaşacak “BAYİLER” arıyoruz.

1972’de İstanbul’da başlayan maceramız her geçen gün ileriye taşıdığımız kalite ve estetik anlayışımızla devam ediyor. Dericilik sektörünün öncü markası olarak, moda dünyasına da yenilikler katıyor, İngiltere, ABD ve diğer Avrupa ülkelerinin yanısıra Türkiye’nin dört bir yanındaki moda tutkunlarıyla 26 ilde bulunan 80 mağazamızda buluşuyoruz.

DESA olarak ailemize gücümüzü ve heyecanımızı paylaşarak arttıracağımız yeni girişimciler arıyoruz. Ailemize katılmak ister misiniz?

DESA Deri Bayilik Verilen iller: Adıyaman, Ağrı, Amasya, Artvin, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Isparta, Kars, Kahramanmaraş, Kastamonu, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Muş, Nevşehir, Niğde, Rize, Sakarya, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye ve Düzce.

Bayilik Başvurusu İçin E-Posta:  adaybayi@desa.com.tr

DESA Web: www.desa.com.tr